App Store Google Play

"Перелаштувалися на війну за день". У Дніпрі цех спецодягу виготовляє військову форму

6 Березня 20:00
"Перелаштувалися на війну за день". У Дніпрі цех спецодягу виготовляє військову форму

У Дніпрі швейний цех з пошиття спецодягу почав виготовляти військову форму: уже пошили понад 200 комплектів. Про це Суспільному розповів власник підприємства Георгій Рябцев.

У цеху працює 12 жінок. До війни підприємство займалося пошиттям спецодягу, каже чоловік. За його словами, матеріалів для нової продукції вистачить ще на декілька днів роботи. Він просить містян, магазини та виробників допомогти із тканинами.

"Тільки почалася війна, ми на наступний день почали шити нашу робочу куртку, вона перетворилася у камуфляж. Тобто за один день маленьке підприємство повністю перелаштувалося на війну", – каже власник.

"Перелаштувалися на війну за день". У Дніпрі цех спецодягу виготовляє військову форму. Фоторепортаж

Зараз на підприємстві десять швачок і дві кравчині. Це колектив, який працював тут і до війни. Також до них долучаються містяни, які вміють шити та прагнуть допомогти.

Кравчиня Ірина Кривошей каже: зараз, коли йде війна в Україні, кожен повинен зробити те, що він може.

"Ми повинні захистити, а потім все потрібно буде нам відновлювати. А хто тікає з України - ті боягузи!"  вважає жінка.

"Перелаштувалися на війну за день". У Дніпрі цех спецодягу виготовляє військову форму. Фоторепортаж

Швачка Тамара Дегтяр зауважує: якщо є необхідний матеріал, за день можуть виготовляти близько 50 комплектів військової форми.

У цеху росять містян, магазини та виробників допомогти із тканинами. Наразі матеріалу обмаль, каже власник цеху. Гостро потребують щільної тканини «Грета».

Теги: одяг, форма, цех

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...