App Store Google Play

Кремль знається на інформаційній війні краще, ніж на звичайній

26 Лютого 14:00
Кремль знається на інформаційній війні краще, ніж на звичайній

На інформаційній війні я знаюся значно краще, ніж на "звичайній", і хочу сказати ВАЖЛИВЕ: в Кремлі, судячи з подій останніх днів - та й місяців - мають таку саму проблем.

Заяву Кремля про готовність до переговорів можна розглядати саме в такому ключі. Звичайно, ця заява може і ні в що не вилитись. Це якраз залежить суто від військової ситуації.

Та все-таки Росія ВЖЕ просуває наратив про те, що Зе попросив переговорів, і от вони, звичайно ж, згодні.

Проте, не забуваймо, Київ і задовго до ескалації пропонував Москві переговори на найрізноманітніших майданчиках. Можна перелічити всі випадки, але тоді ви замучитеся читати цей пост до кінця. Факт у тому, що Росія все послідовно ігнорувала, і врешті-решт розв'язала агресію.

Проте українська армія та добровольці виявили неочікувану росіянами стійкість. На нашу країну з перших же хвилин було кинуто 2/3 доступних Кремлю наступальних сил, але, от же ж холєра, швидкого зламу в бойових діях досягти не вдалося.

А настрої щодо агресора роблять примарними шанси на реалізацію його раніше заявлених політичних вимог щодо зміни влади в Україні та репресування неугодних кремлівському режиму українців.

Що звідси випливає?

1) Коли переговори таки почнуться (а коли-то вони ще почнуться?), Росія попервах висуне ті ж такі завідомо нереальні вимоги.

2) Тим часом агресор намагатиметься взяти паузу в бойових діях для перегрупування, ротації, підтягування резервів тощо.

3) Тим часом українцям (і світові!) активно просуватимуться взаємовиключні наративи: а) Зе хоче капітулювати, вже капітулює, вже капітулював, "і так шесть раз" (так само, як вони ці два дні розповідають про хід боїв); б) "Нацисти" під орудою США вперто не йдуть на законні-презаконні вимоги/пропозиції мирної-премирної Росії й пухнастих-препухнастих бойовиків, тож доведеться активізувати війну (звісно, останнє може статися й без жодних пояснень); б) Україна майже перемогла, ось-ось дійшла б до Кремля, це Зрада!

В такій от пропагандистській грі на різних рівнях вони, повторююся, значно вправніші, ніж в будь-якій іншій. І хоча жодних домовленостей про жодні переговори ще не досягнуто, ця гра вже почалася. А власне, Москва її й не закінчувала.

Ми часто кажемо, що агресія Росії проти України почалася задовго до 24 лютого 2022 року. Але не забуваймо, що вона почалася і не в 2014 році. Бо в принципі не обмежується обстрілами, руйнуванням і вбивствами. Для рашизму це - тільки один з інструментів. А звідси випливає, що агресія жодним чином не припиниться і після припинення вогню.

А от параметри цього припинення (а значить, і подальшого опору) сьогодні, як і вчора, прямо залежать від стійкості й послідовності як наших військових, так і нонкомбатантів. Про що я вчора вже писав, і ще, передбачаю, писатиму не раз - бо це, як сказано вище, важливо.

Важливо пам'ятати: будь-яка війна дійсно закінчується переговорами, але от чим закінчаться ці переговори - залежить від перебігу війни...

Слава Україні.

Оригінал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...