App Store Google Play

МОН хоче реставрувати Дніпровську політехніку за 120 мільйонів

16 Лютого 12:30
МОН хоче реставрувати Дніпровську політехніку за 120 мільйонів

Міністерство освіти та науки України оприлюднило для публічного обговорення державний інвестиційний проект «Реставрація будівлі навчального корпусу №1 Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», передає Дніпроград.

Історичну будівлю, розташовану на проспекті Дмитра Яворницького, 19, очікує масштабна реконструкція, яка триватиме три роки — з 1 січня 2023-го до 31 грудня 2025-го.

Із державного бюджету на реставрацію виділять 120 мільйонів гривень. Почнеться ремонт із заміни 9472,5 кв. м сталевого покриття покрівлі, що дозволить зупинити руйнування будівлі. Дах утеплять для мінімізації енерговитрат і зроблять вогнетривкими дерев'яними конструкціями її ферм. Також у ході реконструкції буде створено всі умови для безперешкодного доступу до приміщень корпусу маломобільних груп населення. Створення інклюзивного простору включає також монтаж спеціального ліфтового обладнання та переобладнання санвузлів для зручності людей із особливими потребами.

Реставрація унікального геолого-мінералогічного музею Дніпровської політехніки та фондів для зберігання експонатів передбачає також встановлення обладнання для проведення доступних для всіх віртуальних екскурсій.

На заключному етапі буде виконано реставрацію історичних фасадів корпусу. У ньому також замінять усі вікна та повністю оновлять системні комунікації електропостачання, водопостачання та опалення.

Пропозиції та зауваження щодо виставленого на обговорення проекту до 28 лютого 2022 року можна надіслати на електронну адресу [email protected] (Юлія Король, головний спеціаліст департаменту фінансування державних та загальнодержавних витрат).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...