App Store Google Play

Дніпропетровщина – у лідерах України за темпами регіональної цифровізації

16 Лютого 09:30
Дніпропетровщина – у лідерах України за темпами регіональної цифровізації

За результатами 2021 року Дніпропетровщина вийшла у лідери України за темпами регіональної цифровізації. У громадах активно розвивали мережу ЦНАПів. А ще під’єднували села до швидкісного інтернету. Про це під час пресконференції повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Начовний, передає Дніпроград.

«Багато зусиль покладено усієї нашої команди і громад. Регіон трансформується, активно переходить у «цифру». Все більше мешканців сіл мають доступ до швидкісної оптоволоконної мережі інтернет. Все більше громад – власні ЦНАПи», – зазначив Іван Начовний.

На Дніпропетровщині покриття швидкісним інтернетом – понад 80%. У 2021 році під’єднали майже 90 сіл регіону. Це декілька тисяч кілометрів мереж, потужністю понад 300 мб/с.

«Мета на цей рік – підключати школи, дитячі садки, бібліотеки. Цим соціальним об’єктам приділятимемо особливу увагу. І, звичайно, селам. Впевнений, громади охоче подаватимуть заявки на отримання державної інтернет-субвенції», – додав Іван Начовний.

У 2021 році на Дніпропетровщині створили 27 ЦНАПів. Один з них, у Юр’ївці, звели «з нуля». Понад 10 громад області отримали ЦНАП-субвенцію.

Нині на Дніпропетровщині 66 стаціонарних Центрів надання адмінпослуг, 17 філій, 89 віддалених робочих місць, 3 пересувні мобільні офіси.

У кожній з точок доступу розширюють перелік сервісів. Завдання максимум – 380 послуг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...