App Store Google Play

Звернення дніпрян міськраді допомагає опрацьовувати чат-бот, додаток та гаряча лінія

12 Лютого 08:00
Звернення дніпрян міськраді допомагає опрацьовувати чат-бот, додаток та гаряча лінія

У Дніпрі для звернень та заявок від дніпрян працює низка сервісів, одна з яких - Єдина гаряча телефонна лінія ((056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12 ). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

Торік на Єдину гарячу лінію (ЄГЛ) надійшло 208 тисяч 24 звернення. За словами старшого оператора цієї служби Олексія Босова, більшість звернень, а саме 116 тис. 230, мали інформаційний характер, за якими надано консультації. Майже 60 тис. звернень були аварійного характеру, решта – ті, що розглядаються у термін, встановлений законодавством.

«Зателефонувавши на гарячу лінію, можна отримати консультацію, залишити звернення, якщо питання належить до компетенції міської ради, або повідомити про аварійну ситуацію. Звернення, які є аварійними, одразу ж передаються до профільних служб, решта – розглядаються у законодавчо встановлені строки. За добу операторами в середньому обробляється понад 700 дзвінків. Під час негоди або аварійних відключень водопостачання ця цифра значно збільшується», - розповів під час прямої телефонної лінії 9 лютого Олексій Босов.

Подавати заявки і звернення можна онлайн через Контакт-Центр (https://hotline.dniprorada.gov.ua/) з відповідним мобільним застосунком і чат-ботом.

«Ці сервіси підвищують ефективність приймання, обробки, виконання звернень громадян щодо аварійних ситуацій у сфері благоустрою та житлово-комунального господарства, скорочують час на підготовку звітної та аналітичної інформації щодо роботи зі зверненнями, налагоджують зворотній зв'язок та якість взаємодії містян і влади. А впровадження чат-боту у листопаді торік дозволило ще більше спростити подання звернень до Контакт-Центру. Через чат-бот можна залишати звернення про аварійну ситуацію, контролювати хід його виконання, отримувати сповіщення про терміни виконання звернення, переглядати історію звернень та оцінювати якість виконання тощо. Торік через портал Контакт-Центр отримано 25 205 звернень, мобільний додаток – 2 358, чат-бот – 721», - зазначила начальниця відділу розвитку електронних сервісів департаменту інформаційних технологій міськради Олена Королькова.

Низка звернень і заявок пов’язана з інфраструктурою і благоустроєм. Так, за минулий рік до управління інфраструктури надійшло і оброблено понад 8 700 звернень, пропозицій.

«Більшість питань пов’язані з ремонтом міських автошляхів, дренажно-дощових систем та гідротехнічних споруд, з мережами водопостачання, опаленням, тарифами, перерахунками тощо», - сказав начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Дмитро Коробов.

Водночас управлінням з благоустрою міста за 2021-й опрацьовано майже 4 400 заявок від містян: «Найбільше звернень пов’язані з обрізанням та обстеженням аварійних дерев, а також щодо зовнішнього освітлення, ритуальних послуг, утримання (прибирання) доріг», - додала начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Світлана Літвінова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...