App Store Google Play

Звивиста, унікальна, життєво необхідна: у Дніпрі будують Північну об’їзну дорогу

11 Лютого 18:30
Звивиста, унікальна, життєво необхідна: у Дніпрі будують Північну об’їзну дорогу

Один з найскладніших і технологічних інфраструктурних проєктів. З унікальною звивистою естакадою. А ще шляхопроводами, які простягатимуться над промзоною та залізничними коліями. У Дніпрі сотні людей і важка техніка працюють над будівництвом Північного обходу. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«У 2021 році на Дніпропетровщині були втілені масштабні дорожні проєкти. Зокрема, ремонт «Дороги Єдності». Рушили автівки і Південною об’їзною. Нині на черзі будівництво Північного обходу Дніпра», – зазначив Валентин Резніченко.  

Об’єкт – із розряду довгобудів. Майже 10 років простояв замороженим.

Частина Північного обходу знаходитиметься на «другому поверсі». Проходитиме над промзоною, залізничними коліями. Починатиметься від Кайдацького мосту та виходитиме на Криворізьку трасу.

«Проєкт складний, але цікавий. Багато споруд, заводська зона, залізничні колії. Багато мереж, які потрібно переносити. Вперше використовуємо нові технології мостобудування. Втім найголовніше, що обхід розвантажить місто від жвавого трафіку», – вважає начальник будівельної ділянки Олексій Сиротюк.

Працюють одразу на чотирьох локаціях. Від Кайдацького мосту до вулиці Маяковського зводять «з нуля» унікальну естакаду. Її довжина буде понад 1 км. Монтуватимуть новим для України способом. Чотири стометрові металеві балки насуватимуть на опори.

Нині у розпалі бетонні роботи. Заливають опори під балки для майбутньої штучної споруди.

На іншій ділянці будмайданчика улаштовують піщаний насип. Загалом на прокладання дороги використають 2 млн 600 тис кубів піску. Його насипатимуть шарами, перекладатимуть геотекстилем , ретельно утрамбовуватимуть.

«Дуже необхідний проєкт, життєво необхідний. Принесе багато користі усім. Фури новою дорогою поїдуть. Вони не руйнуватимуть міські вулиці. На дорозі менше ям буде», – сказав мешканець Дніпра Сергій Пугачов. 

На об’єкті зараз вже 200 будівельників та більш ніж 100 одиниць техніки. Самоскиди, бульдозери, екскаватори, дорожні котки, крани. Кількість робітників нарощуватимуть. Максимально на об’єкті працюватимуть до 600 людей.

«Помітно як оновлюється дорожня інфраструктура. Багато зроблено. Я, як водій, який часто їздить, це помічаю.  І в місті, і за містом», – відмітив водій з Дніпра Микола. 

Крім естакади, зведуть автомобільний та залізничний шляхопроводи. Загальна протяжність Північної об’їзної складатиме понад 6,5 км. Пропускна спроможність – понад 2,6 тис автівок на годину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...