App Store Google Play

Помаранчева зона: у Дніпрі продовжують перевіряти дотримання карантинних норм у громадських місцях і транспорті

8 Лютого 23:00
Помаранчева зона: у Дніпрі продовжують перевіряти дотримання карантинних норм у громадських місцях і транспорті

Дніпро від другого лютого перебуває у помаранчевій зоні карантину. У зв’язку з цим діють відповідні карантинні обмеження, дотримання яких у громадських місцях перевіряють спеціальні рейдові групи. Це і представники департаменту транспорту та транспортної інфраструктури, поліції, муніципальної варти, департаменту торгівлі та реклами.

За словами заступника начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради Ігоря Швецова, за діючими карантинними обмеженнями дозволяється перевезення пасажирів за кількістю місць для сидіння, а також не більше 50% від загальної кількості місць для стояння. Окрім того, також водій та пасажири обов’язково повинні бути у масках.

«Відповідні перевірки у громадському транспорті проводимо постійно з Укртрансбезпекою. Основна задача – інформувати пасажирів про правила захисту себе, оточуючих. Але, якщо фіксуємо злісні порушення, то викликаємо поліцію, яка вже складає відповідні адміністративні протоколи. Загалом містяни з розумінням реагують на такі перевірки. Наразі встигли перевірити декілька автобусів і тролейбусів. Порушень не зафіксували», - розповів під час рейдових перевірок 8 лютого Ігор Швецов.

Представники «Муніципальної варти» теж задіяні у перевірках дотримання карантинних обмежень на об’єктах споживчого ринку: торговельних центрах, магазинах, закладах громадського харчування як у складі рейдових груп, так і самостійно.

«Наприклад, торік нашими представниками спільно з поліцією було задокументовано 130 фактів порушення карантинних обмежень і складено відповідні адмінпротоколи. Щоденно проводимо відповідні перевірки. Звичайно, не ставимо за мету покарати людей, а передусім – роз’яснюємо і наголошуємо, що дотримання правил збережуть їхнє здоров’я, – підкреслив старший інспектор комунального підприємства «Муніципальна варта» міськради Юрій Антонюк.

Водночас під час перевірок об’єктів споживчого ринку представники департаменту торгівлі та реклами теж відслідковують дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, а також наявність вакцинації у співробітників.

За словами головного спеціаліста управління споживчого ринку та реклами департаменту торгівлі та реклами міськради Артема Абраїмова, при фіксації порушень складається адміністративний протокол. Розмір штрафу у такому випадку визначає спеціальна адміністративна комісія.

Цього дня в одній із кав’ярень рейдова група зафіксувала порушення, а саме – ненадання співробітниками документа щодо вакцинації.

«Адміністрації закладу на місці немає. На власника кав’ярні оформили запрошення на складання адміністративного протоколу. Якщо будуть надані відповідні сертифікати, то питання вичерпане. В іншому випадку – складемо адміністративний протокол», - додав Артем Абраїмов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...