App Store Google Play

Нова пошта відкрила у Дніпрі автоматизований термінал з робовізками

6 Лютого 12:00
Нова пошта відкрила у Дніпрі автоматизований термінал з робовізками

Крупний поштовий оператор України "Нова пошта" відкрив у Дніпрі автоматизований термінал. Він отримав назву ДАО – Дніпро. Автоматизація. Оперативність. Наразі він здатен обробляти 26 тисяч посилок на годину, а після введення в дію додаткової лінії сортування, загальна потужність складе 36 тисяч посилок на годину, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу компанії.

«Запуск нового автоматизованого терміналу у Дніпрі дозволить нам удвічі прискорити обробку посилок в регіоні, щоб забезпечити клієнтам високу якість доставки при зростанні обсягів відправлень. Окрім того це й 500 нових робочих місць, і нові можливості для бізнесу, який зможе нарощувати свої продажі», – зазначив Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Основна лінія для сортування посилок у коробках до 30 кг має два яруси. Для збору посилок з усіх поверхів встановлені спіральні вертикальні жолоби (так звані «мушлі»), якими посилки рухаються донизу. 

Далі відправлення потрапляють на спеціальні телескопічні конвеєри, які заїжджають безпосередньо в кузов автомобіля. Встановлено 29 таких конвеєрів для завантаження та 14 - для вивантаження. Вони допомагають автоматизувати цей процес та зменшити час перебування посилки на терміналі. 

Для сортування дрібних відправлень до 2 кг використовується окрема автоматизована лінія литовської компанії Equinox, яка обробляє 10 тисяч посилок на годину. 

На вантажній частині терміналу ДАО використовуються робовізки. Це роботи українського виробництва SBR для переміщення вантажів. Вони перевозять 300 кг на собі, і ще 1000 кг можуть тягнути за собою.

Будівництво терміналу, загальною площею 18 тис. кв. метрів, тривало трохи більше року. Інвестиції Нової пошти в об’єкт складають до 28,5 млн євро, із яких 13 млн євро від ЄБРР.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...