App Store Google Play

У парку Глоби пройшла акція «Годуй птахів правильно!»: дніпрянам роздавали корм для пернатих

2 Лютого 21:30
У парку Глоби пройшла акція «Годуй птахів правильно!»: дніпрянам роздавали корм для пернатих

У Дніпрі 2 лютого провели соціально-інформативну акцію «Годуй птахів правильно!». Це – сумісна ініціатива департаменту парків та волонтерів спільноти «Пташина Хата». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

Як зазначають організатори, захід в першу чергу потрібен для підвищення рівня культури підгодовування диких птахів. У парку Глоби роздали майже 4 кілограми корму.

«Годування повинно бути правильним, адже взимку дикі птахи потребують допомоги людей, тому ми вийшли сьогодні до одного з парків, даємо невеличкий пакетик із зерновими та пояснюємо, наскільки важливо давати крилатим саме такі суміші», – розповіла волонтерка спільноти «Пташина Хата» Наталя Соколова.

Зібрані пакетики для акції призначені для декількох видів пташок. «Для водоплавних - суміш з пшениці та кукурудзи, для годівниць, які висять на деревцях – це подрібнена пшениця, кукурудза, горішки та насіння соняшника. А от для синичок – насіння соняшника та горішки. Тут немає хліба, адже він дуже небезпечний для всіх пташок, тому закликаю дніпрян не годувати ним крилатих взагалі», – наголосила інженерка садово-паркового господарства КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації» Дніпровської міської ради Тетяна Демченко. Також неможна давати птахам солону чи солодку їжу тощо. Приєднався до акції пан Анатолій: «Дуже добре, що проводять подібні акції, адже треба наших диких пташок годувати правильно. Особисто я з дитинства знаю, що треба підгодовувати зерновими, що й роблю узимку, але ж не всі дотримуються таких рекомендацій професіоналів».

Погодувала качок та голубів й дніпрянка Тетяна: «Дуже добре, що нам розповіли про правильну годівлю крилатих жителів парку. Знайомим та друзям розповідатиму».

Загалом у самому місті живе більше 120 видів пернатих. «Це качки, горобці, синиці, дрозди, ворони, сороки тощо. Й з дев’ять десятків видів у нас у червоній книзі. Тому щоб зберегти крилатих треба дотримуватись правил годування», – підкреслив начальник відділу природоохоронних заходів управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олексій Міхєєв.

Теги: Птахи, акція

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...