App Store Google Play

Була як пральна дошка, стала рівна й нова: відремонтована вулиця Дніпровська тішить мешканців Павлограда

1 Лютого 15:30
Була як пральна дошка, стала рівна й нова: відремонтована вулиця Дніпровська тішить мешканців Павлограда

Найдовша вулиця Павлограда – відремонтована. Дорожнє покриття з новим асфальтом, замінені бордюри, нанесена розмітка, приведені до ладу ливнівки. Подбали про комфорт не лише водіїв, а й пішоходів. Про це розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«У 2021 році в області збудовано й відремонтовано понад 550 км державних та місцевих автошляхів. Попрацювали й над покращенням комунальних доріг. Зокрема, привели до ладу одну з головних транспортних артерій Павлограда – вулицю Дніпровську. Вона стала частиною національної «Дороги Єдності» М-30 Стрий-Ізварине», – зазначив Володимир Орлов. 

 Об’єкт зроблено за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Останній раз роботи на вулиці Дніпровська проводили більш ніж півтора десятиліття тому. Рухатися зношеною проїжджою частиною стало випробуванням.

Місцевий мешканець Сергій Зуєв пам’ятає вулицю латаною-перелатаною. Каже, нині вона стала чудовою, порівняно зі старою – небо й земля.

«Зручніше стало, не по ямам їдемо тепер. Раніше люди пішки швидше йшли, ніж транспорт курсував по старому асфальту. Взагалі ремонт доріг – це дуже важлива справа», – вважає Сергій Зуєв. 

Під час ремонту уклали два шари нового «дорожнього одягу». Замінили бордюри та привели до ладу зливову каналізацію. Останнім штрихом нанесли розмітку.  

«Дуже подобається мені осучаснена Дніпровська. Пішохідні переходи поробили нові, бордюри, тротуари. А то було як по пральній дошці їдеш. Впевнена, найбільше зміни шофери оцінили», – сказала жителька Павлограда Неля Феденюк.

Довжина вулиці Дніпровської – 12,5 км. Вона проходить через увесь Павлоград. Перетинається з півсотнею інших міських вулиць.

Загалом у 2021-му на Дніпропетровщині відремонтували понад 20 км комунальних доріг. У Кривому Розі вулицю Едуарда Фукса, у Павлограді – Дніпровську, у Верхівцевому – Нову та Центральну, у Першотравенську – Шахтарської слави та Чайковського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...