App Store Google Play

«КБ Південне» виготовило перший зразок нового маршового двигуна РД-807

31 Січня 08:00
«КБ Південне» виготовило перший зразок нового маршового двигуна РД-807

«КБ Південне» виготовило перший зразок нового маршового двигуна РД-807. Цей двигун на напівкріогенних компонентах палива було представлено під час підбиття підсумків діяльності підприємства у 2021 році, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу підприємства.

Маршові двигуни призначені для приведення космічного апарату в рух, що працює до досягнення апаратом його цілі, або до кінця активної ділянки польоту апарату, або ступеня багатоступінчастої ракети.

Напівкріогенні двигуни значно безпечніші для навколишнього середовища, ніж багато інших типів рідинних ракетних двигунів, оскільки не використовують токсичне паливо.

Крім того, такі силові установки будуть значно дешевшими в експлуатації. Також українським підприємством вже ведеться підготовка до вогневих випробувань першого зразка нового двигуна.

Нещодавно у співпраці з державним підприємством «Південний машинобудівний завод» було завершено глибоку модернізацію стенда для вогневих випробувань.

Точні характеристики «КБ Південне» поки не розкриває, але новий двигун зовні нагадує РД-809К.

РД-809К – однокамерний двигун, що може бути використаний в якості маршового для верхніх ступенів ракет-носіїв. Весь комплект агрегатів автоматики, агрегати системи подачі палива в камеру згоряння та газогенератор запозичені з двигуна-прототипа РД-8, але, на відміну від РД-8, РД-809К має можливість багаторазового запуску.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...