App Store Google Play

Чекає вся громада: у Новоолександрівці «з нуля» зводять перший у селі будинок культури

25 Січня 17:00
Чекає вся громада:  у Новоолександрівці «з нуля» зводять перший у селі будинок культури

У Новоолександрівці  Дніпровського району «з нуля» зводять перший у селі будинок культури. Його облаштовують обласним коштом. Нині підрядники працюють над фундаментом будівлі, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині втілюємо важливі проєкти. Будуємо та реконструюємо дитячі садочки, стадіони, медзаклади. Приділяємо увагу і розвитку культури. Зокрема, у Новоолександрівці втілюємо давню мрію місцевих мешканців – зводимо будинок культури», – сказав Валентин Резніченко.

Будівельний майданчик розгорнувся у центрі Новоолександрівки – на вулиці Парковій. Місце для майбутнього осередку культури обрали не випадково – поряд школа, дитсадок, бібліотека.

«У громаді дуже не вистачає такого місця, де ми могли б реалізовувати творчі ідеї. Тож і діти, і дорослі дуже чекають на появу багатофункціонального будинку культури. Зможемо розвивати аматорські колективи, організовувати гуртки, проводити фестивалі та свята», – сказала начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Новоолександрівської сільської ради Ольга Камишан. 

Вона додала – окремого приміщення під будинок культури у Новоолександрівці ніколи не було. На репетиції та концерти місцеві збираються у сільській бібліотеці або школі.

«Дуже хочемо, щоб у селі був осередок культури. Зараз ходимо на репетиції до бібліотеки, але там місця малувато. Буде прекрасно», – поділилася місцева мешканка Ніна Філіповська. 

Нині підрядники працюють над фундаментом майбутньої будівлі. Вона буде дворівнева – на один та два поверхи.

«Споруда буде оригінальної форми. Із круглими колонами та радіусними балками. Усе дуже гарно та естетично», – розповів виконроб Геннадій Саприкін.

Усередині облаштують концертні зали та багатофункціональні приміщення для різних гуртків.

«Громаді цей будинок культури потрібен, немов повітря. Це «блакитна мрія» усіх новоолександрівців. У нас багато творчих людей, які б із задоволенням ходили до гуртків. Це буде дуже гарний та сучасний будинок культури»,  –  поділилася директорка бібліотечної системи Новоолександрівської громади Ірина Сафонова. 

Будинок культури розрахований на 470 місць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...