App Store Google Play

У Сурсько-Литовському завершують ремонтувати амбулаторію

24 Січня 18:30
У Сурсько-Литовському завершують ремонтувати амбулаторію

У центрі Сурсько-Литовського капітально ремонтують амбулаторію сімейної медицини. Вже на завершальному етапі внутрішні роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Розвиваємо медичну інфраструктуру регіону. Минулоріч на Дніпропетровщині розбудовували мережу сільських амбулаторій, модернізували приймальні відділення у містах.  Продовжуємо роботу і у 2022-му. Один з проєктів нині втілюємо для мешканців Сурсько-Литовської громади. Там оновлюємо місцеву амбулаторію», – сказав Валентин Резніченко.

Будівлю амбулаторії звели понад 40 років тому. Раніше там розташовувались стаціонарні відділення. 

«Після завершення робіт це буде сучасна амбулаторія сімейної медицини. Передбачена функціональна діагностика та потужний лабораторний комплекс. Тому це дуже важливий соціальний проєкт для громади. Місцеві зможуть отримувати повноцінну та якісну, європейського рівня медичну допомогу», – зазначив директор Сурсько-Литовського медцентру Андрій Сиротенко.

Триповерхова будівля вже з яскравим фасадом, новими вікнами та покрівлею. Частину приміщень перепланували. Окреме крило на першому поверсі облаштують для прийому дітей.

Медзаклад роблять комфортним і для відвідувачів з інвалідністю. Центральний вхід обладнали пандусом та збільшили ширину сходинок. Усередині встановили ліфт.  Розвиток безбар’єрності в Україні – ініціатива першої леді Олени Зеленської.

«Вже на завершальному етапі внутрішнє оздоблення. Виконуємо фінальні малярно-облицювальні роботи, встановлюємо сантехніку», – розповів виконроб Володимир Срібний. 

Тільки-но дозволить погода – приведуть до ладу навколишню територію. Заасфальтують доріжки, укладуть тротуарну плитку

«Стара будівля вже не відповідала сучасним стандартам. Не вистачало й оснащення. Щоб зробити УЗД, доводилось їздити до Дніпра, – поділилася місцева мешканка Наталя Сухіцька. – Із нетерпінням чекаємо на відкриття амбулаторії – з гарним ремонтом і новітнім обладнанням».

В амбулаторії зможуть приймати 80 відвідувачів на день.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...