App Store Google Play

Цьогоріч майже 70 сиріт з Дніпропетровщини отримали кошти на придбання власного житла

24 Січня 21:30
Цьогоріч майже 70 сиріт з Дніпропетровщини отримали кошти на придбання власного житла

У 2022 році майже 70 сиріт з Дніпропетровської області отримають власне житло. Кошти на придбання осель вже на їхніх особистих рахунках. Гроші виділили з держбюджету. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб. 

«Мати власне помешкання – це заповітна мрія для більшості сиріт. У 69 мешканців області вона скоро здійсниться. Держава виділила їм кошти на придбання житла. Загалом більш ніж 25,4 млн грн», – зазначила Ольга Горб. 

Цьогоріч соціальну програму розширили. Сиріт розділили на три списки за віком. До першого потрапила молодь від 16 до 23 років. Їм держава повністю покриває витрати на купівлю житла.

Цьогоріч на Дніпропетровщині таких 29. Вони отримали від 420 до 976 тис грн. Розмір виплати залежить від кількості мешканців у конкретному населеному пункті та вартості квадратного метра. А ще від того, чи має людина інвалідність.

Друга категорія – мешканці від 23 до 35 років. Третя – 35+. Їм компенсують частину від вартості житла. Одним – 70%, іншим – третину.

Кошти вже на особистих рахунках сиріт. Тепер кожен з них може обирати квартиру або будинок. Придбати оселю дозволено у будь-якому куточку України.

Коштом державної субвенції в області зводять «з нуля» і чотири малі групові будинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Об’єкти у Вакуловому Криворізького району, Петрівці та Васильківці Синельниківського району та Кривому Розі. Крім цього, придбали житло для трьох дитячих будинків сімейного типу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...