App Store Google Play

У Дніпрі відкрили нову амбулаторію на ж/м Придніпровськ

23 Січня 16:00
У Дніпрі відкрили нову амбулаторію на ж/м Придніпровськ

У Дніпрі, на ж/м Придніпровськ, відкрили нову амбулаторію № 8 центру первинної медико-санітарної допомоги № 10 (вул. Електрична, 15). Занедбану раніше будівлю капітально відремонтували. Оновлення як ззовні, так й усередині: утеплили фасад, замінили усі мережі й комунікації. Також перепланували приміщення під кабінети для зручності як персоналу, так і пацієнтів. У кожному кабінеті кондиціонер. Ремонт виконано з урахуванням доступності: пандус, вказівники зі шрифтом Брайля, тактильна плитка, санвузол для людей з інвалідністю, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

«Цей новий лікувальний заклад відповідає найвищому рівню надання первинної медичної допомоги. Це ще один доказ того, що міський голова Борис Філатов виконує свої передвиборні обіцянки, і Дніпро дійсно стає містом без окраїн завдяки оновленню інфраструктури, відкриттю нових об’єктів медичної галузі тощо. Нові амбулаторії ще з’являться й на інших житлових масивах і мікрорайонах, зокрема й у Таромському», – підкреслив під час виїзної пресконференції 21 січня заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення міськради Андрій Бабський.

Водночас генеральний директор центру первинної медико-санітарної допомоги № 10 Олександр Мартишкін розповів, що капітальний ремонт нової амбулаторії профінансував Світовий банк (близько 8 млн грн), а меблі й обладнання придбано коштом міського бюджету (330 тис. грн). Ще 100 тис. грн (фінансування від НСЗУ) витратили на дооздоблення лікувального закладу.

«У цій амбулаторії працюють чотири сімейних лікарі, які обслуговують понад 7 тис. населення. Раніше пацієнти обслуговувалися в іншій частині ж/м Придніпровськ (амбулаторія по вул. 20-річчя Перемоги), а відтак добиратися туди геть не усім було зручно, оскільки необхідно було долати понад 3 км. Загалом новою амбулаторію № 8 задоволені як містяни, так і персонал, оскільки приємніше перебувати у таких комфортних умовах», – зазначив Олександр Мартишкін.

Дніпрянка Таміла Єсіпова вперше у новій амбулаторії, прийшла на консультацію до сімейного лікаря: «Приємно вражена побаченим. Таке все гарне, світлі кабінети, коридори. Нова амбулаторія набагато зручніше розташована, оскільки від неї зовсім поруч мешкаю. А раніше доводилося під’їжджати три зупинки».

А Тетяна Яценко прийшла цього дня до свого сімейного лікаря оновити рецепт за програмою «Доступні ліки».

«Нова амбулаторія – гарна, з усіма зручностями. Дуже добре, що у місті відкривають нові лікувальні заклади і медицину роблять ближчою до людей», – додала жінка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...