App Store Google Play

У ДніпроОДА відкрили фотовиставку до Дня Соборності України

21 Січня 08:00
У ДніпроОДА відкрили фотовиставку до Дня Соборності України

У холі Дніпропетровської облдержадміністрації відкрили фотовиставку  до Дня Соборності України. В експозиції – 14 плакатів зі світлинами, копіями документів, тематичними цитатами. Переглянути її можна протягом тижня, передає Дніпроград з посиланням на ДніпроОДА.

«Ідея соборності завжди була актуальною для українців. Маємо пам’ятати, що національна єдність – наша базова цінність», – відзначила представниця департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю ОДА Катерина Грибанова.

На світлинах виставки – важливі для українського державотворення люди та події, додала вона. А ще – їхні цитати, копії історичних документів та газет.

«Свято Соборності важливе для кожного з нас. Цей день символізує неділимість держави та зв’язок між усіма українцями», – сказав громадський діяч Віктор Кучинський.

Завітали на фотовиставку й учні дніпровського профтеху.

«Єдність і свобода робить нас гідними нащадками батьків. У нас прекрасна та велика країна», – сказала  відвідувачка Анастасія Кобиляцька.

«Вкрай важливо пам’ятати про події минулого. Кожен повинен знати історію свого народу», – відмітив гість виставки Денис Захаров.

Експозицію можна переглянути до 27 січня в холі Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, просп Поля,1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...