App Store Google Play

Гаражі кооперативу «Янтар» у Дніпрі потрапили під демонтаж

20 Січня 12:30
Гаражі кооперативу «Янтар» у Дніпрі потрапили під демонтаж

У Дніпрі зайнялися демонтажем чергових гаражів. Цього разу представники комунального підприємства «Управління контролю за благоустроєм міста» працювали на вулиці Підгороднянській – на території гаражного кооперативу. Демонтували металеві конструкції, які, за словами інспекторів, не були оформлені належним чином. Однак не всі члени кооперативу погоджуються з незаконністю, передає Дніпроград з посиланням на ДніпроTV.

«Згідно рішення виконкому Дніпровської міської ради №1161 від 19.11.21 року. І згідно рішення №1336 від 15.12.21 року. Власники цих гаражів проігнорували приписи, які були розташовані на металевих гаражах, і не заключали договори», - прокоментував причини демонтажу Андрій Ворошило, механік комунального підприємства «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпровської міськради.

Особисті речі та транспортні засоби, які розташовувалися всередині металевих конструкцій, інспектори залишають на місці, аби власники мали змогу зберегти своє майно. Проте, дехто з членів гаражного кооперативу вважає демонтаж несанкціонованим.

Голова гаражного кооперативу, Володимир Січкаренко, розповідає про рішення райвиконкому. Згідно з ним, на думку чоловіка, гаражі мають право тут стояти, а їхні власники не повинні сплачувати додаткові кошти в місцевий бюджет.

"Знесли сьогодні незаконно, я вважаю. Зовсім! Ніяких підстав немає. Я вже прийшов, показав документи, на базі яких було виділене місце цій людині під встановлення гаража", - зазначив Володимир Січкаренко, голова гаражного кооперативу «Янтар».

Однак, зі слів юристів управління, підстави для демонтажу все ж є. Тетяна Кулик пояснює: комунальному підприємству надали два рішення АНД-райвиконкому початку 90-х років. Перше – про надання дозволу на тимчасове розміщення відкритої автостоянки обслуговуючому кооперативу «Мотор». Друге рішення – про створення гаражного кооперативу «Янтар», яким було затверджено Статут.

“Ці два рішення однозначно не є рішеннями про виділення земельної ділянки і про дозвіл розташування на ній металевих гаражів. 
Комунальним підприємством неодноразово оформлялися приписи і розміщалися на цих гаражах. Також неодноразово надавались письмові відповіді на запити з поясненням того, що земельна ділянка не виділялась. На сьогоднішній день земельна ділянка не оформлена ні за ким», - зазначила Тетяна Кулик, юристка комунального підприємства «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпровської міськради.

Членом кооперативу Олександр Батраков став з 1991 року. Чоловік розповідає: коли вперше побачив припис про необхідність нового оформлення власної металевої конструкції, одразу вирушив до управління.

У список демонтажу потрапив і гараж Віктора Столпакова. Однак чоловік запевняє: придбав конструкцію лише у грудні 2021-го. Минулий власник з іншої області, а про приписи та необхідність якогось оформлення чує вперше. З огляду на ситуацію, “Управління контролю за благоустроєм” пішло назустріч власникам гаражів.

«Якщо він надасть документи, згідно з якими він придбав цей гараж, ми ці документи обробимо, перевіримо, і дана металева споруда може залишитися. Власник заключить договір і буде користуватися металевим гаражем», - зазначив Андрій Ворошило.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...