App Store Google Play

Нові автобуси, модернізовані школи та дитсадки: ТОП досягнень в освіті на Дніпропетровщині за 2021 рік

19 Січня 23:00
Нові автобуси, модернізовані школи та дитсадки: ТОП досягнень в освіті на Дніпропетровщині за 2021 рік

У 2021 році на Дніпропетровщині реконструювали 6 шкіл. А ще – звели «з нуля» 2 дитсадки. Подбали і про оновлення шкільного автопарку – для підвозу учнів та вчителів в області закупили 29 нових автобусів. Про основні досягнення у сфері освіти за минулий рік розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«У 2021 році на Дніпропетровщині втілили майже 100 інфраструктурних проєктів. Приділяли увагу й розвитку освітньої галузі. Модернізували школи, будували дитсадки, оновлювали шкільний автопарк області», – сказав Валентин Резніченко. 

У ТОП досягнень Дніпропетровщини у сфері освіти за минулий рік:

Реконструкція 6 шкіл

У 2021-му за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Дніпропетровщині осучаснили 6 шкіл. Зокрема, у реконструйованих закладах вже навчаються діти у Дніпрі, Апостоловому, Петропавлівці, Сурсько-Литовському.

Ремонти у школах – за новітніми стандартами. Там замінили внутрішні комунікації, утеплили фасади, облаштували яскраві та затишні класи. А ще, зробили заклади доступними для дітей з інвалідністю – встановили пандуси й уклали тактильну плитку, обладнали окремі санвузли.

Будівництво та термомодернізація дитсадків

Минулоріч в області звели «з нуля» 2 дитсадки – у Покрові та Старих Кодаках. Це сучасні, яскраві та енергоефективні дошкільні заклади. Безпечні та безбар’єрні.

У новозбудованих садочках – просторі ігрові, затишні спальні та зручні ігрові майданчики на подвір’ї. Старокодацький садочок «Перлинка» розрахований на 80 малюків. «Дивоцвіт» у Покрові – на 115.

В області термомодернізували три дитсадки. У Софіївці Криворізького району та П’ятихатках. У будівлях замінили покрівлі, вікна та двері. Утеплили та розфарбували у яскраві кольори фасади. Вихователі кажуть – усередині стало відчутно тепліше.

Оновлення шкільного автопарку
У 2021-му в області придбали 29 нових шкільних автобусів. Їх передали до найвіддаленіших громад Дніпропетровщини.

Новий транспорт – на 30 місць. Кожне сидіння – із паском безпеки. Шкільні автобуси закупили коштом держсубвенції.

Шкільний автопарк Дніпропетровщини – один з найбільших в Україні. Понад 20 тис дітей підвозять до навчальних закладів 500 автобусів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...