App Store Google Play

​​Олія, гречка, яйця, хліб і цукор можуть зникнути з полиць АТБ

18 Січня 20:00
​​Олія, гречка, яйця, хліб і цукор можуть зникнути з полиць АТБ

Торговельна мережа буде змушена тимчасово припинити продаж ​​олії, гречки, яєць, хлібу та цукору до з'ясування питання про формування націнки на ці продукти.

Таку погрозу висловив генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков,  інформує Дніпроград з посиланням на Телеграм-канал Дніпро Обласний.

"Встановлена планка націнки не більше 10% за документом не покриває витрати операторів ринку на логістику, сезонне списання та інші операційні послуги. Отже, цілком може призвести до призупинення реалізації зазначених продуктів харчування до моменту налагодження всіх процесів та розуміння порядку їхнього ціноутворення", - пише Марков у своєму Facebook.

Він зазначає, що відповідну ініціативу Кабміну навіть не обговорювали з учасниками ринку, а реалізаторів просто поставили перед фактом. До того ж, за його словами, це рішення уряду ніяк не усуває проблеми високих цін на продукти. Адже ціни зростають не через високі роздрібні націнки, а через підвищення собівартості виробництва продуктів, пов'язаного з катастрофічним зростанням цін на енергоресурси, сировину тощо.

Тому Борис Марков переконаний, що проблему високих цін на продукт, звісно, слід вирішувати. Але робити це це виважено та комплексно: залучати до дискусії всіх учасників ринку та зацікавлені сторони і використовувати успішні світові та європейські практики.     

Думки інтернет-користувачів розійшлися. У коментарях під постом одні беззастережно з ним згодні з Борисом Марковим і кажуть, що нічого іншого не чекали від "влади дилетантів". Інші нагадують, що держрегулювання цін скасували порівняно недавно. Тому рітейлери лукавлять, коли кажуть, що їм потрібен час для переходу на нову систему ціноутворення. А треті переконані, що українській владі давно настав час переходити на позиції економічного патріотизму, і приймати рішення, виходячи з таких позицій.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...