App Store Google Play

Підводні мисливці чистять дно річки у Дніпрі

17 Січня 20:00
Підводні мисливці чистять дно річки у Дніпрі

Кожні вихідні підводні мисливці Дніпра очищають річку від сміття. За словами підводного мисливця Павла Мосейчука, часто знаходять скляні пляшки, пластикові стакани та іржаві якорі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Павло Мосейчук займається підводним мисливством 25 років, каже: останні декілька років почав прибирати сміття, яке знаходить під водою.

"На дні я побачив шар пластикових пляшок, десь метр у висоту. Полюванню це не заважає, але дуже неприємно плавати у смітнику, хочеться плавати у чистій річці. А так плаваєш, як на сміттєвому звалищі" - розповідає чоловік.

Підводні мисливці чистять дно річки у Дніпрі

Павло зазначає: таким чином вони з друзями намагаються зробити свій внесок у очищення довкілля.

"Кажуть, що це все краплина в морі, те, що ми робимо. Але, якщо не буде таких краплин, то і моря не буде зрештою. Люди сюди приїжджають на автомобілях, пішки ніхто не приходить. Мені просто не налазить на голову, чому люди не можуть кожного разу за собою винести цей мішок сміття?" - сказав мисливець.

Максим Кондратенко теж щоразу долучається до прибирання під водою. Чоловік говорить: займається підводним мисливством 4 роки.

У Дніпрі підводні мисливці чистять дно річки

"Ми намагаємося діставати те, що знаходимо. Якщо його легко дістати, то ми його дістаємо. Тут лежить не мало якорів. Часто човни, коли спускають якір, то він чіпляється за каміння, і його потім не можуть дістати. Доводиться їм різати мотузку, часто завдяки мотузці ми їх і знаходимо. Спочатку бачимо мотузку, потім під мотузкою знаходимо якір", - розповідає Максим.

Такі прибирання підводні мисливці влаштовують під час кожного свого пірнання, раз на тиждень. Усього у них беруть участь близько ста людей, - в середньому по 5 чоловік на одній локації. Очищують не лише дно річки, а й прилеглі до водойм території. Кажуть, сміття як під водою, так і на суші, є завжди. Щоразу з однієї локації вивозять по декілька мішків відходів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...