App Store Google Play

Нові амбулаторії, обладнання та «швидкі»: ТОП досягнень Дніпропетровщини в медичній сфері за 2021 рік

17 Січня 23:00
Нові амбулаторії, обладнання та «швидкі»: ТОП досягнень Дніпропетровщини в медичній сфері за 2021 рік

2021-й став роком змін в медичній сфері Дніпропетровщини. У селах регіону розвивали мережу амбулаторій. У містах – модернізували приймальні відділення. Лікарні отримали нове обладнання. Оновили і автопарк «швидких». Про це розповів голова облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«У 2021 році медичну галузь розвивали і у великих містах, і у селах. Оновлювали інфраструктуру, закуповували нове обладнання та «швидкі», – сказав Валентин Резніченко. 

У ТОП медичних подій року Дніпропетровщини:

Будівництво 16 сільських амбулаторій

Сучасні, інклюзивні, доступні. У 2021 році в регіоні «з нуля» звели 16 сільських амбулаторій. Вони з’явилися зокрема, у Богданівці, Глеюватці, Девладовому, Китайгороді, Томаківці, Чумаках.

Місцеві кажуть: знаходитися у таких медзакладах приємно. Всередині – світлі кабінети лікарів, оглядові, маніпуляційні. Для діагностики – нове обладнання. Наприклад, гематологічні аналізатори крові та апарати ЕКГ.

У більшості амбулаторій є житло для сімейних лікарів. А це означає, що громади можуть залучати до роботи в селах молодих фахівців.  

Модернізація 13 приймальних відділень опорних лікарень
Приймальні відділення модернізували у лікарнях Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Марганця, Нікополя, Новомосковська, Покрова, Першотравенська. Там зробили сучасні діагностичні блоки, оглядові та маніпуляційні. Є обладнання для порятунку «важких» пацієнтів. Серед іншого – комп’ютерний томограф, апарат ультразвукової діагностики, електрокардіограф, рентген, ендоскопічні прилади.

Медичну інфраструктуру розвивали за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Глобальне оновлення автопарку «швидких» 

У 2021 році на Дніпропетровщині  придбали 177 нових «швидких». Автомобілі передали Криворізькій, Кам’янській, Павлоградській, Нікопольській та Новомосковській станціям.

Французькі Citroen Jumper – надійні та комфортні. У машинах є дефібрилятор, кисневі балони, кардіомонітор, пульсоксиметр, електрокардіограф, «розумний» насос-дозатор інфузомат, вакуумні шини. Все, аби вже в дорозі надати якісну допомогу пацієнтам.

Нове обладнання для лікарень.

Медзакладам регіону передали майже 2,9 тис одиниць медичного обладнання. Придбали, зокрема, системи ультразвукової та рентгенівської діагностики, апарати штучної вентиляції легень, наркозно-дихальні апарати. А ще – кисневі концентратори для хворих на COVID.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...