App Store Google Play

Оновлене приймальне відділення дніпровської лікарні №4 обслуговує за добу до 200 пацієнтів

14 Січня 20:00
Оновлене приймальне відділення дніпровської лікарні №4 обслуговує за добу до 200 пацієнтів

Дніпровська клінічна міська лікарня №4 – з оновленим приймальним відділенням. Нині там обслуговують до 200 пацієнтів за добу. Можна отримати консультацію лікарів, пройти необхідні обстеження та діагностику. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир  Орлов. 

«Міська лікарня №4 у Дніпрі має сучасне відділення екстреної медичної допомоги. Таких в області у 2021 році модернізували 13. До послуг пацієнтів сучасна техніка, кваліфіковані фахівці, комфортні умови», – зазначив Володимир Орлов. 

У приймальному відділенні дніпровської лікарні №4 капітально відремонтували  кабінети й коридори, замінили комунікації та облаштували сучасні системи опалення, вентиляції, кондиціонування.

«Перетворення нашого приймального покою на відділення екстреної меддопомоги – знакова подія. Все відремонтоване, в єдиному стилі. З’явився діагностичний блок. Раніше на його місці знаходилися кабінети співробітників, службові приміщення і навіть гардеробна. Простір не використовувався в повній мірі», – сказала генеральна директорка Дніпровської лікарні №4 Наталія Бут. 

До відділення доправляють пацієнтів з травмами, пневмоніями, інсультами, інфарктами, гострими невідкладними станами. Усіх, хто потребує негайної меддопомоги.

Для роботи є новітнє обладнання. Зокрема, цифровий рентген-апарат. Він зараз працює замість старого, якому було щонайменше два десятиліття.

Є ще один – пересувний, яким можна робити дослідження у реанімаційній залі або палаті.

«В нас з’явилося більше можливостей. Все поряд – на одному поверсі. Тут приємно навіть знаходитися. Це статус та високий рівень», – вважає завідувачка оновленим відділенням Ольга Лісіна.

Відділення має власний травмпункт – з операційною та гіпсувальною кімнатами. 

Мешканка Дніпра Валентина Дягилева стала однією з його пацієнток. Жінка прийшла з підозрою на перелом руки. Розповіла, що впала на зупинці.

«Я тут вперше, але приємно вражена. Найперше, рівнем надання допомоги, ставленням, умовами. Швидко оглянув лікар, направили на рентген. Все красиво, акуратно», – сказала Валентина Дягилева.

У 2021 році приймальні відділення модернізували у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Покрові, Марганці, Новомосковську, Нікополі, Першотравенську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...