App Store Google Play

Поряд зі школою №35 у Дніпрі облаштовують сучасний стадіон

12 Січня 20:00
Поряд зі школою №35 у Дніпрі облаштовують сучасний стадіон

Триває реконструкція стадіону школи №35 у Дніпрі. Там облаштовують цілий спорткомплекс. Із великим футбольним полем, майданчиком для гри у волейбол і баскетбол. Зонами воркауту та для стрибків у довжину. Біговими доріжками та тренажерами. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Діти мають займатися фізкультурою і спортом на стадіонах, що відповідають вимогам часу. Із яскравими майданчиками з безпечним нетравматичним покриттям та зручними знаряддями. Такі осередки створюємо в навчальних закладах по всій області. Роботи тривають біля школи №35 у Дніпрі», – зазначив Валентин Резніченко.

На оновлення стадіону дніпровської школи №35 місцеві чекали давно. Його збудували 45 років тому. З тих пір – жодних змін. Асфальт на майданчиках давно потріскався. Замість трави на футбольному полі була просто пилюка.

Мрії про сучасний стадіон нині втілюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Дуже зраділи реконструкції. На оновленому стадіоні зможемо проводити уроки фізкультури одночасно в декількох класах. А ще тут займатимуться і учні сусідньої школи №111, і вихованці ДЮСШ №2. Загалом – понад 2 тис дітей», – сказала в.о. директора дніпровської школи №35 Ірина Карпенко.

Нині у будівельників на часі – облаштування дренажної системи. Аби в дощ не було калюж. Майбутні локації засипають щебнем різного розміру. Загальна товщина шару буде понад півметра, каже представник підрядної організації Євген Яковлєв.

«Все зробимо на найвищому рівні. Розміри футбольного поля будуть за євростандартами: 105 на 68 метрів. Ввечері його підсвічуватимуть потужні прожектори. Для цього встановимо чотири 16-метрові щогли. На кожній – по 22 світильники», – розповів Євген Яковлєв. 

Окрім футбольного поля,  облаштують ігрові майданчики та легкоатлетичні доріжки. Все буде із безпечним покриттям.

«Мріємо про рівні та нетравматичні доріжки. На них відпрацьовуватимемо елементи бігу з бар’єрами, а також на 30, 60, 100 метрів», – підкреслила вчителька фізкультури Тетяна Живлюк.

На стадіоні зведуть глядацькі трибуни. А ще – дві невеличкі будівлі. Там облаштують роздягальні й душові – для команд, суддів та тренерів.

«Планую приходити на оновлений стадіон разом із батьками. Вже кортить спробувати сучасні турніки та тренажери. Добре, що все буде кольоровим і райдужним», – поділилася учениця 4 класу Анастасія Андросова.

У 2021-му на Дніпропетровщині облаштували 9 сучасних стадіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...