App Store Google Play

ЄС допоможе громадам Дніпропетровщини розробити стратегії розвитку

10 Січня 21:30
ЄС допоможе громадам Дніпропетровщини розробити стратегії розвитку

Шести громадам Дніпропетровщини допоможуть розробити стратегії розвитку. Вони долучилися до проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони». Та вже підписали меморандуми про співпрацю з німецькою компанією GIZ. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Учасниками проєкту стали шість громад Дніпропетровщини –  Апостолівська, П’ятихатська, Перещепинська, Петриківська, Покровська та Солонянська. Його мета – підвищити у селах  якість надання найважливіших послуг», – розповів директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Андрій Рубан. 

Перший етап проєкту – стратегічне планування. Громадам допоможуть розробити стратегії розвитку для соціальних, медичних та адміністративних установ. Або вдосконалити вже існуючі.

Далі пріоритетні заходи зі стратегій втілюватимуть у життя за підтримки ЄС та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. 

Співробітники установ та місцевих рад зможуть підвищити кваліфікацію на спеціалізованих тренінгах. Їх проводитимуть міжнародні та національні експерти.  

Проєкт  «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Теги: ЄС, громади

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...