App Store Google Play

11-річний музикант з Кривого Рогу переміг на конкурсі у Великій Британії

8 Січня 20:00
11-річний музикант з Кривого Рогу переміг на конкурсі у Великій Британії

11-ти річний піаніст Олександр Чорний з Кривого Рогу посів 1 місце на міжнародному конкурсі Golden Time Talent, який відбувся у Великій Британії. Про це розповів батько Сашка, Олександр Чорний та сам музикант, повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Хлопець виконав джазові композиції Summertime і Wave на цифровому піаніно для онлайн конкурсу Golden Time Talent. Минулого року Сашко також вигравав цей конкурс.

За словами хлопця, підготовка до конкурсу тривала протягом місяця. Готував Сашка тато, у минулому теж музикант.

"Займаємось кожен день, не так довго як хотілося б. Півгодини або півтори, - як захоче Сашко", - сказав батько музиканта Олександр.

Сашко розповів, що переймався, через те, що був наймолодшим у своїй категорії на конкурсі, але все одно вірив у свою перемогу.

"Я грав у категорії 11-14 років, там були учасники, яким 13, 14 років. За логікою, у них майстерність, навички трохи кращі," - розповів музикант.

За словами батька Сашка, журі конкурсу, у складі якого були викладачі музики з Європи та видатні діячі культури з різних країн світу, високо оцінили виступ Сашка.

"Члени журі відмітили, що він дуже добре знає, як поєднати високий рівень з експресією і грає дуже впевнено. Також сказали, що Сашко неймовірно відчуває мелодію, а його ритм назвали бездоганним," - розповів батько музиканта.

Займатися музикою Сашко почав майже 6 років тому. Він вихованець криворізької музичної школи №10. Перша вчителька Сашка Ірина Мостовлюк каже, з самого початку розгледіла талант хлопця. У школі його навчають класичному напрямку, а з татом Олександр опановує джаз.

"Сашка до школи привів тато. Хлопцю було 6 років. Він дуже яскраво почав займатись, ярко проявляв свій талант. Вмів охопити достатньо велику кількість репертуару за мінімальний проміжок часу та демонстрував чудові результати", - розповіла Ірина Мостовлюк.

За роки навчання у музичній школі, Олександр брав участь у різноманітних конкурсах, як класичного напрямку, так і джазового. Кожного разу хлопець займав призові місця. За словами Олександра, його найголовніша ціль, стати всесвітньо відомим музикантом, та створити власне музикальне тріо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...