App Store Google Play

Робить конверти для хімлабораторії. На Дніпропетровщині тільки одна людина з синдромом Дауна працює

3 Січня 12:00
Робить конверти для хімлабораторії. На Дніпропетровщині тільки одна людина з синдромом Дауна працює

26-річний Тарас Верхоломчук – перша та поки що єдина людина у Дніпропетровській області, яка має синдром Дауна та офіційно працевлаштована на роботу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Хлопець виготовляє конверти, які використовуються лабораторією підприємства під час хімічного аналізу породи, з серпня 2021 року. Тарас каже: робота йому подобається.

«Робота-робота… Для мене робота – це як пісня. Чоловік має працювати, заробляти гроші», – говорить хлопець.

Мати Тараса Тетяна розповідає: процес влаштування на роботу був тривалий. Збирати документи та проходити підготовку почали ще з весни. Треба було отримати медичні довідки та пройти попереднє навчання. Спочатку було боязко: а раптом відмовлять?

Вдома Тарасові облаштували окреме робоче місце, яке він жартома називає “пересувним офісом”. Керівництво залізорудного комбінату кажуть: роботою хлопця задоволені, місячну норму він може виготовити й за два тижні.

«Я вам хочу сказати, що Тарас, як і інші наші працівники, роблять роботу якісно, вчасно. Але, мабуть, саме Тараса конверти я можу відрізнити серед усіх інших. Бо вони найякісніші. Видно, що зроблені з любов’ю», – розповідає співробітниця залізорудного комбінату Алла Стеценко.

Це вже не перша офіційна робота Тараса. Шість років тому він працював кур’єром на приватній фірмі. Коли фірма закрилася, мати Тараса з однодумцями заснували ініціативу “Тарасова кава”. Хлопець разом з іншими людьми, що мають синдром Дауна готували напої.

Тарас також грає у місцевому інклюзивному театрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...