App Store Google Play

Путін прорахувався. Українські "нацики" – нездоланна перешкода для Москви

27.12.2021 14:00
Путін прорахувався. Українські "нацики" – нездоланна перешкода для Москви

У Путіна знову не вийде, бо вони нас погано розуміють. А українські "нацики" залишаються нездоланною перешкодою для Москви. 

Росія лякає Україну великою війною. Чи можуть вони завдати нам шкоди? Можуть. Чи можуть захопити? Ні, не можуть. Для цього їм доведеться похоронити свою імперію.

Війна лише мобілізує і розізлить всю Україну. Тепер ще більше обивателів стане налаштованими проти Росії і всього російського. А це насправді дуже потрібно для України, щоб зміцніти.

Найслабшою ланкою є хіба що правляча команда на Банковій. Чи може налякати їх Путін і до чогось змушувати? Може. Але ми тут для того, щоб влада боялася нас більше, ніж Путіна.

Хоча варто додати, що навіть із Зеленським росіяни прорахувалися. Вони щосили сприяли його перемозі на виборах. Далі вони наївно думали, що запустять Медведчука, який змістить Зеленського. Розрахунок був помилковим. Проти Медведчука запровадили санкції і виключили пул його телеканалів. Зіграло его Зеленського. Вчора на пресконференції Путін прямо скаржився, що той, кого вони хотіли би бачити на чолі України, зазнає переслідувань. І це прекрасне визнання. Ворожі колаборанти повинні зазнавати переслідувань, бо колаборанти є загрозою національній безпеці.

Втім, розслаблятися рано. Досі серед нашої політичної фауни доволі багато тих, кого Кремль волів би бачити за кермом України. Зрештою, і сьогоднішню правлячу верхівку Москва вважає такою, яку можна змусити. Саме тому зараз ми чуємо погрози війною.

Вчора Путін також сказав, кого він визнає своєю головною проблемою в Україні - це "нацики". Тож тримаймося купи, українські "нацики". Ми головна опора Української держави.

Оригінал

Теги: Росія, війна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...