App Store Google Play

У ДніпроОДА відзначили кращих молодих вчених області

26.12.2021 12:00
У ДніпроОДА відзначили кращих молодих вчених області

У ДніпроОДА відзначили переможців трьох обласних конкурсів. А саме – «Молоді вчені – Дніпропетровщині», «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених». Дипломи та подарунки призерам вручила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«Сьогодні в облдержадміністрації зібралися кращі з кращих – аспіранти, викладачі, науковці. Це амбітні, самодостатні й талановиті молоді люди, які допомагають розвивати Дніпропетровщину. Підтримуємо та заохочуємо їх до нових звершень. Вони – майбутнє нашої країни», – сказала Ольга Горб.

Кращими молодими вченими області стали 12 науковців. Їх обрали з-поміж 55 претендентів. Визначили по 3 призера у чотирьох напрямках – технічному, економічному, гуманітарному та медичному.

Серед переможців – і доцент кафедри філософії та українознавства Українського державного хіміко-технологічного університету Ірина Ляшенко. Каже – і раніше брала участь у конкурсі. Але цьогоріч перемогла вперше.

«Досліджую літературу української діаспори, – розповіла Ірина Ляшенко. – Наукова робота завжди цікава. Конкурс стимулював активізувати свою діяльність. За цей рік у мене вийшло понад 30 публікацій – статей, тез, монографій. Брала участь у стажуванні закордоном».

На конкурс «Молоді вчені – Дніпропетровщині» цьогоріч надійшло майже 70 проєктів. Серед них обрали 25 кращих. Їх автори отримали гранти на втілення розробок.

«Перемагаємо вже втретє. Цьогоріч наш проєкт спрямований на розвиток територіальних громад. Та допомогу із формуванням комплексних планів просторового розвитку. Не впроваджуючи таких планів, через деякий час мешканці не зможуть отримати земельні ресурси у власність чи користування», – поділився професор кафедри геодезії «Дніпровської політехніки» Микола Трегуб.

У 2021-му кращими радами молодих вчених стали наукові осередки «Дніпровської Політехніки», Дніпровського державного аграрно-економічного університету та Українського державного хіміко-технологічного університету. Переможці отримали проектори та дипломи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...