App Store Google Play

На Дніпропетровщині у гуртках та спортивних секціях займається понад 100 тисяч дітей

25.12.2021 10:00
На Дніпропетровщині у гуртках та спортивних секціях займається понад 100 тисяч дітей

Понад 100 тис дітей Дніпропетровщини займаються у гуртках та секціях. В області працюють майже 150 комунальних закладів позашкілля. Про успіхи галузі за 2021 рік говорили під час семінару в Дніпропетровській ОДА, передає Дніпроград.

«Позашкільна освіта важлива для кожної дитини. У гуртках та секціях хлопці і дівчата шукають хобі до душі, розвивають таланти. Пишаємося їх успіхами у точних науках, творчості, спорті. Досягати вершин допомагають досвідчені педагоги», – зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

Вона додала, що за рейтингом Міністерства освіти і науки України, учні з Дніпропетровщини мають найвищі досягнення в науково-технічній творчості та інформаційних технологіях. Зокрема, високі результати мають учні-члени малої академії наук. Гарно школярі регіону показали себе і в еколого-натуралістичному напрямку.

Для дітей регіону, зокрема, працюють віртуальна аерокосмічна школа, пересувний мобільний планетарій, гуртки з робототехніки, біохімії, журналістики.

«У Кривому Розі майже 600 гуртків, секцій, студій, творчих об’єднань. Крім традиційних напрямків, ми відкрили гуртки флорболу, черлідингу, кіокушункай карате, фітнес-аеробіки. До занять позашкільної освіти залучено 39 тисяч дітей», – розповіла головний спеціаліст департаменту освіти Криворізької міськради Галина Мотижинець.

До семінару «Якісна позашкільна освіта в громаді: вимоги сучасності» приєдналися майже 200 людей. Це фахівці органів управління освітою міських, селищних, сільських рад та директори позашкільних закладів.

Теги: діти, гуртки

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...