App Store Google Play

У Підгородному відкрили сучасний ЦНАП

24.12.2021 21:30
У Підгородному відкрили сучасний ЦНАП

У Підгородному відкрили центр надання адмінпослуг. Сучасний офіс розташували в реконструйованій будівлі. Зробили комфортне стильне приміщення. Всередині – нове оснащення, привітні адміністратори. Це вже 67-й ЦНАП на Дніпропетровщині, підкреслив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

У тільки-но відкритому ЦНАПі – вже перші відвідувачі. Приходять у земельних питаннях, щодо прописки-виписки, за довідками про склад сім’ї.

«Раніше доводилося різними кабінетами бігати. А ще діставатися обласного чи районного центру декількома транспортами. Тепер все в одному місці. Дуже зручно», – поділився місцевий Антон Вусик.

Під ЦНАП відвели історичну пам’ятку. Будівлі – понад 100 років. Колись тут розташовувалася перша школа у Підгородному. Приміщення давно було порожнім. Громада вирішила – споруда має служити людям.

«Оновили приміщення місцевим коштом. Обладнання та меблі отримали за програмою «U-LEAD з Європою». Разом втілили давню мрію всієї громади», – сказала керівниця Юлія Волок.

 У приміщенні – два фронтофіси. Загалом облаштували 12 робочих місць адміністраторів. У зоні очікування – зручні дивани. Є і дитячий куточок – для маленьких відвідувачів.

«Маємо чудове приміщення. Дуже зручно тут працювати. Тепло, світло. Техніка вся нова. І нам добре, і людям, які приходять за послугами», – розповів начальник відділу ЦНАП Микола Семенюк.

У підгороднянському ЦНАПі можна отримати понад 80 різних послуг. Серед них – реєстрація місця проживання, речових прав, оформлення актів цивільного стану, субсидій. Згодом можна буде зробити і біометричний та закордонний паспорти, каже керівниця Юлія Волок. Нині чекають на обладнання.

«Цьогоріч відкрили у громадах 27 нових ЦНАПів. Завдяки таким сучасним центрам мешканці області мають доступ до державних сервісів поруч із домом. Це дуже зручно. А ще дозволяє економити ледве не найдорожче – час», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

Нині на Дніпропетровщині – 165 ЦНАПів разом із філіями та віддаленими робочими місцями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...