App Store Google Play

На Набережній Дніпра знесли незаконну споруду

21.12.2021 09:30
На Набережній Дніпра знесли незаконну споруду

У Дніпрі на Набережній Заводській знесли незаконну споруду. Про це повідомив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради Руслан Мороз, передає Дніпроград з посиланням на Суспільне.

За словами посадовця, на знесену металеву конструкцію немає жодних офіційних документів.

“Вважали, що на неї були документи, але з’явився лише аркушик від так званої “Української держави”. Більше ніяких документів справжніх на цю споруду не було. У реєстрі права власності вона відсутня, земельна ділянка під цю споруду не відводилась, та не була почата процедура землевідводу. Такі споруди демонтуються лише на підставі рішення виконкому міської ради”, - зазначив Руслан Мороз.

Суспільне зателефонувало представнику організації, яку зазначив посадовець. За словами Анатолія Балахніна, він не надавав ніяких документів на цю споруду.

“У них [власників споруд] завершився термін оренди, узгоджений з Філатовим (міський голова Дніпра — ред.). В результаті вони не погодили документи з ним [Філатовим], і він демонтував ці приміщення”, - сказав чоловік.

Адвокат Андрій Верба зазначає: щоб законно встановити споруду, необхідно зареєструвати приміщення за конкретною юридичною особою.

“Міська влада дійсно наділена такими повноваженнями, щоб малі архітектурні форми все ж таки за рішенням виконавчого комітету демонтувати і з покладенням навіть коштів за зберігання об’єктів на відповідних майданчиках, які належать міській раді. Однак, якщо є правовстановлюючі документи, які зареєстровані у відповідному реєстрі, то таке знесення може відбутися лише за рішенням суду”, - каже адвокат.

За словами Руслана Мороза, з середини листопада 2021 року інспекція з благоустрою демонтувала 30 споруд. Надалі демонтажу очікує ще 100 конструкцій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...