App Store Google Play

Рекордна кількість учасників за чотири роки: у Дніпрі пройшов забіг «Mykolaychiky Charity Run»

18.12.2021 18:00
Рекордна кількість учасників за чотири роки: у Дніпрі пройшов забіг «Mykolaychiky Charity Run»

У яскравих костюмах та з посмішками. У Дніпрі 18 грудня пройшов четвертий благодійний забіг «Mykolaychiky Charity Run». Це щорічний захід, який влаштовує громадська організація «Старт Дніпро» за підтримки Федерації легкої атлетики міста та Дніпровської міської ради. 

«Щороку ми показуємо, що людям разом подобається робити добро й допомагати малечі. Сьогодні, що ми збираємо гроші на подарунки для дітей, які залишилися без батьків. Цього року у нас зареєструвалась рекордна кількість учасників – 365. Також на цьому забігу вперше бажаючі спробували сили у скандинавській ході. Й перед змаганнями проводили  відкриті тренування, щоб підготувати людей», – розповіла організаторка «Mykolaychiky Charity Run» Марина Філатова.

Партнером забігу став фонд «МАМА плюс Я», який уже понад 10 років опікується дітьми-сиротами. «На зібрані кошти ми не тільки зможемо придбати подарунки, а й зможемо закупити шкільне приладдя, зробити у дитбудинку невеличкий ремонт, якщо буде потрібно», – додала партнерка забігу БФ «МАМА плюс Я» Наталя Сивак. 

Учасники спробували свої сили на дистанціях 5 та 1 кілометр для скандинавської ходьби. У бізі: 1000, 500 та 100 м. для дітей та 10, 5 і 1 км для дорослих.

«Сьогодні біжу п'ять кілометрів, долучив друзів. Для нас це вже традиція. А сам забіг вже стає більш масштабнішим, тут є професійні спортсмени та просто містяни, які пробіжуть свій перший кілометр, й це вражає», – зауважив начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов. 

До того ж бігуни могли приходити на забіг у костюмах. Один з учасників Дмитро Курочкін одягнув шапку вовка: «Крім дистанції хотілося й повеселитися».

П'ять кілометрів пробігла у костюмі диво-жінки дніпрянка Надія: «Я цим образом показала, що рятую місто від зла й власним прикладом показую, що робити добрі справи можна просто й легко». 

«Найголовніше, ми хотіли, щоб крім забігу учасники й спілкувалися між собою. Тут навіть буде конкурс на найкращий костюм. Для учасників ми також підготували символічні подарунки. Зауважу, що сьогодні тут змагання – не головне, найважливіше, що кожен  долучився до доброї справи», – підсумував  організатор «Mykolaychiky Charity Run» Павло Балабанов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...