App Store Google Play

На Дніпропетровщині визначили переможців конкурсу «Студент року – 2021»

17.12.2021 23:00
На Дніпропетровщині визначили переможців конкурсу «Студент року – 2021»

30 лауреатів, дипломантів та переможців, 10 номінацій. У Дніпрі підбили підсумки XI обласного щорічного конкурсу «Студент року – 2021». Урочисту церемонію нагородження провели у Палаці Студентів ДНУ ім. О. Гончара. Переможців привітала заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб. 

«Студентство Дніпропетровщини – вільні, незалежні молоді люди. У своїх діях, поглядах, думках, виборі. Вони творчі, талановиті, розумні, активні. А ще новатори та лідери. При цьому надзвичайно чуйні. У кожного, кого ми відзначили – велике майбутнє», – зазначила Ольга Горб.

Студентський «Оскар» вручили у номінаціях: «Розумник року», «Спортсмен року», «Інноваційний прорив року», «Лідер студентського самоврядування року», «Громадський діяч року», «Художня самодіяльність року», «Волонтер року», «Митець року», «Студентський засіб масової інформації року», «Унікальна номінація року».

Розумницею року стала студентка Криворізького державного педагогічного університету Юлія Поліщук. Вона перемогла у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт. Досліджує організацію уроків молодших школярів в умовах дистанційного навчання. Дівчина працює вчителем початкових класів.

«Мене вперше номінували. Нагорода стала несподіванкою. Але дуже приємною. Подібні конкурси стимулюють розвиватися, досягати усіх своїх цілей», – сказала Юлія Поліщук. 

Марія Костюкова минулого року стала лауреаткою. Цьогоріч повернулась за перемогою. І стала інноваційним проривом року.

Дівчина – студентка Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. А ще Національної французької школи інженерів. Працює в лабораторіях України та Франції.

«Позитивні емоції. Дуже хотілося стати кращою цього разу. Наполегливо працювала цілий рік. Написала багато наукових статей, брала участь у конференціях», – розповіла Марія Костюкова. 

Кращим в номінації «Художня самодіяльність року» став студент факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету Богдан Андрейчик. Хлопець – піаніст та композитор. Фортепіано вирішив освоїти підлітком. З тих пір музика стала його життям. Підкорив конкурси в Італії, Іспанії, Франції.

«Конкурс «Студент року» справжній «Еверест», найвища вершина для нас. Показник плідної праці. Не лише інтелектуальної, а й творчої», – вважає Богдан Андрейчик. 

Майже 1,5 тис студентів протягом року показували свої здобутки. Спецкомісія обрала серед них номінантів, лауреатів, дипломантів і переможців. Вони отримали обласні відзнаки, цінні подарунки та сувеніри.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...