App Store Google Play

Смачніше та якісніше: у Дніпрі шість лікарень перейшли на аутсорсингове харчування

16.12.2021 10:00
Смачніше та якісніше: у Дніпрі шість лікарень перейшли на аутсорсингове харчування

У Дніпрі організовано харчування для пацієнтів у 10 лікарнях, з них 6 уже перейшли на аутсорсинг: лікарні № 6, № 4, № 16, лікарня швидкої медичної допомоги, лікарня ім. Руднєва та дитяча лікарня № 6. Про це повідомила представниця департаменту охорони здоров’я населення ДМР Інна Шарапанюк, передає Дніпроград.

Аутсорсинг – це вид харчування, при якому обслуговча компанія, яка стала переможцем тендера, привозить гарячу їжу безпосередньо до закладу-замовника, у цьому випадку – лікарні.

«Переваги такого переходу полягають в економії витрат на утримання харчоблока, поточні та капітальні ремонти, а також комунальні послуги», – зазначила Інна Шарапанюк.

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги перейшла на аутсорсинг у квітні цього року. Гаряче та дієтичне харчування привозять до лікарні тричі на день за кількістю пацієнтів, які перебувають у стаціонарі.

«Раніше у нас працював харчоблок, який було побудовано ще на початку минулого століття. Він обслуговував усіх пацієнтів стаціонарів, які перебувають у різних корпусах, через що виникало багато труднощів. Після переходу на аутсорсинг ситуація докорінно змінилася: усі гроші, які витрачалися, зокрема й на утримання харчоблоку, тепер йдуть на забезпечення хворих якісною їжею», – розповіла генеральна директорка КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» ДМР Вікторія Корпусенко.

Щодня дієтсестра отримує інформацію з усіх відділень та замовляє в обслуговчої компанії їжу з урахуванням захворювань пацієнтів.

«Хворі надходять до нас у різному стані, тож є деякі особливості дієтичного харчування. Усі вони враховуються. Пацієнти дуже задоволені зараз їжею», – додала генеральна директорка КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» ДМР.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...