App Store Google Play

Оновлений стадіон Перещепинської школи №1 став центром спортивного життя громади

13.12.2021 18:30
Оновлений стадіон Перещепинської школи №1 став центром спортивного життя громади

Футбольне поле, бігові доріжки, майданчики для волейболу, баскетболу, великого та настільного тенісу. А ще – смуга перешкод, воркаут зона, тренажери, гірки і лазалки. Все – на оновленому стадіоні Перещепинської школи №1. Після реконструкції він перетворився на сучасний осередок спорту в громаді. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Сучасні умови для занять спортом створюємо в різних куточках області. У Перещепиному реконструювали стадіон місцевої опорної школи. А фактично звели «з нуля» новий. Він став осередком активного дозвілля всіх мешканців громади», – зазначив Валентин Резніченко.

«Мешканцям нашої громади поталанило. Ми отримали сучасний осередок для спорту – чудовий стадіон. Він не буває порожнім. Сюди приходять місцеві із дітьми: побігати або пограти у футбол, теніс, волейбол. Проводимо тут змагання між громадами, міські свята», – розповіла начальниця відділу освіти Перещепинської міськради Світлана Кошова.

На новому стадіоні проходять уроки фізкультури та захисту України. Вчителі кажуть, у захваті – і найменші учні, і старшокласники.

«Почали із дітьми вивчати елементи легкої атлетики. Бігові доріжки – з безпечним покриттям, розміткою. Малечі дуже зручно, – поділилася вчителька фізкультури початкових класів Людмила Завгородня. – А ще навколо стадіону висадили багато дерев. Коли підростуть, буде де влітку сховатися від сонця».

«На новому стадіоні уроки проходять набагато цікавіше. Після основного заняття граємо в теніс. І в секціях діти тренуються з кращим настроєм. У них більше мотивації працювати на результат, досягати мети», – сказав вчитель фізкультури Вадим Голюватко.

Для старшокласників облаштували зручний майданчик зі смугою перешкод та невеличким плацом поруч. Там юнаки проходить стройову підготовку. Після – перестрибують стінку, бігають балкою.

«Впасти не страшно, адже покриття досить м’яке та безпечне. Раніше не бачив такого. Спочатку думав, наче пінка, – поділився учень 11 класу Олександр Дворецький. – А ще в нас гарне футбольне поле зі штучним газоном. Там навіть падати приємно, і одяг не забруднюєш». 

І додав: новий стадіон став соціальним майданчиком для місцевих. Сюди приходять сім’ями. Пограти у футбол, відпочити на лавах. Олександр і сам частенько приводить молодших брата і сестру.

Місцева малеча не натішиться яскравим майданчиком для розваг. Там зручні гірки, лазалки.

«Маємо гарний майданчик. Ми тут граємо та розважаємося. Дуже весело проводимо час», – сказав учень 3 класу Андрій Чертов.

У Перещепинській громаді – 13 тис мешканців. В опорній школі №1 – 600 учнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...