App Store Google Play

У Дніпрі відкриється Фабрика святого Миколая

10.12.2021 09:30
У Дніпрі відкриється Фабрика святого Миколая

10 грудня 2021 р. о 16:00 в межах акції “Миколай про тебе не забуде” відбудеться відкриття Фабрики святого Миколая (вул. Генерала Пушкіна, 1, Fabrica L). Саме тут волонтери формуватимуть індивідуальні подарункові набори для кожної дитини з малозабезпечених та багатодітних сімей. Кожен подарунок включатиме в себе 3 складові (солодощі, канцелярське приладдя та іграшку) і формуватиметься з урахуванням віку та статі дитини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на організаторів заходів.

За 12 років акції кількість її підопічних зросла до понад 2000 тисяч дітей. Щоб адресно привітати кожного з дітлахів в святкові дні вкрай необхідна допомога волонтерів. Наприклад, допомогти у пакуванні іменних подарункових наборів для дітей на Фабриці, стати помічником св. Миколая і адресно привітати дітей у святкові дні, за наявності власного авто стати водієм помічників св.Миколая і допомогти з розвезнням подарунків.

Щоб стати волонтером акції, необхідно заповнити анкету.

Крім того, по всьому місту працюють понад 25 пунктів збору подарунків, куди до 16-го грудня можна приносити іграшки, солодощі, книги, набори для творчості, канцелярські вироби та спортивне знаряддя для дітей від 0 до 14 років, які потім будуть передані на Фабрику. Зверніть увагу: усі подарунки мають бути виключно новими, безпечними та відповідати стандартам якості.

Повний перелік адрес пунктів збору є тут.

Також можна взяти участь 10 грудня у благодійному аукціоні та 13 грудня у благодійному майстер-класі “Різдвяна свічка”.

Всеукраїнська акція “Миколай про тебе не забуде” була започаткована у Львові в 2001 році. У м. Дніпро акція реалізується силами волонтерів Дніпровського обласного благодійного фонду “Твори добро!” та мешканців міста з 2009 року.

Мета акції – привітання з Днем св. Миколая дітей з малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, дітей воїнів АТО та ООС. Задля здійснення цієї мети організовується збір коштів, подарунків та пошук волонтерів. У 2020 році в рамках акції вдалося привітати 2063 дитини з малозабезпечених родин міста. 

І вже традиційно, щороку у День святого Миколая, 19 грудня, в центрі міста волонтери вітають перехожих зі святом Миколая, даруючи їм листівки, виготовлені в Канцелярії св. Миколая, цукерки і щирі посмішки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...