App Store Google Play

Голова ДніпроОДА Резніченко – не публічний, але ефективний керівник, – експерт

10.12.2021 15:30
Голова ДніпроОДА Резніченко – не публічний, але ефективний керівник, – експерт

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко – ефективний управлінець. Він виводить регіон на передові позиції у багатьох сферах. Насамперед, інфраструктурній, аграрній, цифровій, економічній. Таку думку висловив керуючий партнер Національної антикризової групи, експерт Тарас Загородній.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на dnepr.info.

«Завжди із цікавістю спостерігаю за кадровими призначеннями центральної  влади.  Валентин Резніченко – вдалий вибір команди Президента. Взяли до уваги компетентність, досвід, високі професійні якості», – зазначив Тарас Загородній. 

Він додав, що очільник області зібрав навколо себе потужну команду фахівців. Приймає вольові рішення. Замість публічності працює на результат. 

«Один з важливих показників успішності регіону – економічне зростання. Дніпропетровщина вже на 15,5% перевиконала бюджет. До головного кошторису області надійшло понад 7,5 млрд гривень», – відзначив Тарас Загородній.  

На думку експерта, наголос Валентин Резніченко робить й на розвитку інфраструктури. По всій області «нове життя» отримали десятки об’єктів. Багато збудовано та реконструйовано нових спортивних, освітніх, медичних закладів. 

«А ще зараз активно будуються й ремонтуються дороги. Це дуже важливо для такого потужного промислового регіону. Де багато експортно орієнтованих підприємств, – вважає Тарас Загородній. – Створені  комфортні умови для бізнесу. Підприємці відчувають підтримку та увагу до себе. Інвестиційний клімат сприятливий».  

Указ про призначення Валентина Резніченка на посаду голови Дніпропетровської облдержадміністрації Президент України Володимир Зеленський підписав 10 грудня 2020 року. 
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...