App Store Google Play

ДніпроОДА та Державна податкова служба підписали меморандум про взаємодію

10.12.2021 21:30
ДніпроОДА та Державна податкова служба підписали меморандум про взаємодію

Поглибити співпрацю та ще ефективніше взаємодіяти. Найперше, для підвищення платоспроможності громад. Про це домовились ДніпроОДА та Головне управління Державної податкової служби в області. Наміри закріпили меморандумом, розповів перший заступник очільника області Володимир Орлов.

«Підписали меморандум про співпрацю в напрямках, які вкрай важливі для Дніпропетровщини. Серед них, зокрема,  реформа децентралізації, ефективне наповнення державного та місцевого бюджетів, – зазначив Володимир Орлов. – Маємо спільну мету – всебічний розвиток регіону. Для цього докладемо максимум зусиль». 

Він додав, що сторони формуватимуть спільні робочі групи. А ще залучатимуть фахівців від ДніпроОДА та Держподаткової у якості експертів.

Від податкової меморандум підписала начальниця Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області Ганна Чуб. Вона наголосила, що документ дасть новий поштовх аби ще якісніше працювати разом.

«Якісно адмініструємо податки та виступаємо партнером облдержадміністрації. Стовідсотково виконуватимемо зазначені у меморандумі зобов’язання, – сказала Ганна Чуб. – Бачимо, що громади прагнуть взаємодіяти з нами. За такими податкам як нерухомість, земля, транспорт». 

Під час зустрічі звітували про цьогорічні показники. У 2021 році – понад 55 млрд грн надходжень до бюджетів різних рівнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...