App Store Google Play

Теплі та енергоефективні: у Софіївці термомодернізували два дитсадки

09.12.2021 18:30
Теплі та енергоефективні: у Софіївці термомодернізували два дитсадки

У Софіївці Криворізького району термомодернізували два дитсадки. У будівлях замінили покрівлі, вікна та двері. А ще – утеплили фасади. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині приділяємо особливу увагу дошкільній освіті. Прагнемо, аби хлопчики та дівчата з різних куточків області ходили до затишних, теплих та сучасних садочків», – сказав Валентин Резніченко. 

У Софіївці осучаснили дитсадки «Чайка» та «Берізка». Роботи – коштом Європейського інвестиційного банку.

«Після ремонту заклади безпечні, яскраві, енергоефективні. Батьки дуже задоволені, що їхні діти у комфорті та теплі», – сказала начальниця відділу освіти виконкому Софіївської селищної ради Валентина Мазенко. 

В обох садочках встановили металопластикові вікна, замінили покрівлю та двері. Вихователі кажуть – усередині стало відчутно тепліше.

«Чайка» – найстаріший дитсадок у Софіївці. Його побудували у 1965-му. Тепер в нас дуже тепло, у кімнатах майже 25 градусів. Дуже вдячні, що з нашого садочка зробили таку «лялечку», – поділилася завідувачка дитсадком «Чайка» Любов Магеря.

«Садочок «Берізка» побудували наприкінці 1970-х. Найбільше ми потребували тепла. Після завершення ремонту здається, ніби навіть атмосфера у групах тепліша. Оновлена будівля стала окрасою селища», – сказала завідувачка дитсадком «Берізка» Олена Рибалка.

У дитсадках оновили фасади – їх утеплили та розфарбували у яскраві кольори. Подбали і про пожежну безпеку вихованців – осучаснили протипожежні виходи, замінили сходи і двері.

«Садочок став гарніший, ніж раніше. Подобається, що він розфарбований. А ще тут дуже тепло. Він тепер улюблений», – сказала вихованка дитсадка «Чайка» Ангеліна Дякова. 

Садочки зробили зручнішими для відвідувачів з інвалідністю. Наприклад, у «Берізці» обладнали підйомник, встановили тактильні таблички, зробили знижені пороги.

«У садочку тепер тепло та затишно. Батькам подобається, що навіть взимку діти можуть бути тут у футболочках, шортиках та спідничках. А дітям до вподоби, що він такий яскравий», – сказала вихователька дитсадка «Берізка» Наталя Грищук. 

У дитсадку «Чайка» – майже 100 вихованців. У «Берізці» – майже 80.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...