App Store Google Play

На Дніпропетровщині пройде регіональний форум, присвячений євроінтеграції

07.12.2021 09:00
На Дніпропетровщині пройде регіональний форум, присвячений євроінтеграції

На Дніпропетровщині відбудеться регіональний форум «Євроінтеграція 2021». На учасників чекають дискусії, круглі столи, спілкування з міжнародними експертами, дипломатами, бізнесменами. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА, передає Дніпроград.

«Дніпропетровська область – потужний дискусійний майданчик. Створюємо умови для діалогу влади, підприємців, експертів. Проводимо великі регіональні форуми та інвенти для бізнесу. На одному з таких говоритимемо про євроінтеграцію», – розповіла начальниця відділу департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Алла Кефель.

Захід відбудеться 8 грудня за адресою: м. Дніпро, вул. Барикадна 1. Реєстрація учасників розпочнеться о 10:30. Офіційне відкриття – об 11:00.

Говоритимуть, зокрема, про впровадження євроінтеграційних програм на місцевому рівні. А ще – зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

На круглих столах йтиметься про створення оптимального інвестиційного середовища в регіоні. Торкнуться теми впровадження вдалих європейських практик в громадах області.

Окремо облаштують десять локацій для особистого спілкування учасників форуму та спікерів.

Серед гостей будуть представники дипломатичного корпусу та міжнародних фондів, міжнародні та українські експерти, підприємці.

Аби стати учасником, потрібно заповнити онлайн-анкету за посиланням. Вхід – за сертифікатом про вакцинацію або негативним ПЛР-тестом на COVID-19.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...