App Store Google Play

Інтерактивні уроки, мультимедійне обладнання, настільні ігри на перервах: чим живе оновлений ліцей у Покровському

07.12.2021 18:30
Інтерактивні уроки, мультимедійне обладнання, настільні ігри на перервах: чим живе оновлений ліцей у Покровському

Сучасні меблі та мультимедійне обладнання у класах. А ще затишна й тепла атмосфера. В оновлених корпусах Покровського ліцею кипить життя. На перервах – настільні та рухливі ігри. Уроки – інтерактивні. Навчальний заклад реконструювали вперше за понад 40 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Модернізуємо школи і дитячі садочки у різних куточках області. Сучасне освітнє середовище для нових ідей, цікавого навчання, веселих перерв. Серед вже осучаснених – опорний ліцей у селищі Покровське. Це найбільший навчальний заклад у районі», – зазначив Валентин Резніченко. 

«Ми настільки задоволені такими гарними умовами, що просто в ейфорії. Працюємо в новій, сучасній, стильній будівлі, – розповіла директорка Покровського ліцею Людмила Каліберда. – Серед учнів нещодавно провели конкурс. Запитали, з чим у них асоціюється модернізована школа. Виявляється із дружбою, єдністю, мотивацією, досягненнями, цінностями, лідерством». 

Будівлю ліцею привели до ладу комплексно – ззовні і всередині. Стильно оздобили класи, коридори, актову й спортивну зали.

На перервах можна пограти в настільні ігри й теніс. А ще помалювати на стінах у спеціально облаштованих зонах. 

Стіни в кабінетах початкових класів розписані яскравими малюнками.

«Зміни відмічають не тільки місцеві жителі. Прогрес вразив закордонних колег. Приймали польсько-українську делегацію. Європейці були здивовані тими підходами, тим рівнем, які ми показуємо», – сказала селищний голова Покровського Світлана Спажева.

В головному корпусі професійно обладнані навчальні кабінети хімії, фізики, математики, біології, географії. 

Сучасні меблі, 24 нових мультимедійних комплекси. Для актової зали отримали музичне обладнання.

«Вже 11-й рік тут навчаюся. Навіть трохи шкода, що я випускник. В такій школі залюбки повчився б ще. Треба було бачити, яка будівля була раніше, і якою стала зараз. Колосальні зміни. Ліцей має набагато приємніший вигляд, презентабельний», – вважає старшокласник Іван Вакуленко.

Вчителька початкових класів Ірина Мицик у Покровському ліцеї працює понад 30 років. Каже, викладати найменшим учням Нової української школи – одне задоволення.

«Меблі можна розставляти по-різному. Аби діти могли працювати групами, в парах. Освітлення дозволяє вішати дошки на будь-якій стіні у класі», – сказала Ірина Мицик.

В опорному ліцеї Покровського навчається 760 учнів. Разом із двома філіями – 860.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...