App Store Google Play

16-річна дніпрянка посіла друге місце у конкурсі на модулі «ІТ: eLearning» проєкту STEM is FEM

07.12.2021 12:00
16-річна дніпрянка посіла друге місце у конкурсі на модулі «ІТ: eLearning» проєкту STEM is FEM

Неллі Тарапата з Дніпра посіла друге місце у конкурсі на найкращий прототип освітньої онлайн-програми. Змагання проводив благодійний освітній проєкт STEM is FEM. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на організаторів.

Задачею конкурсу було розробити унікальну ідею освітнього цифрового продукту – сайту або застосунку, та створити його прототип. Концепція Неллі Тарапатої базується на тому, що додаток має не лише навчати, але й розважати користувача. Адже під час дистанційного навчання відсутнє живе спілкування з однокласниками, тож мотивація вчитися знижується.

«Вдалим рішенням буде додаток, який цікаво подаватиме програму уроку. У вчителів немає стільки часу генерувати нові ідеї, а застосунок зможе запропонувати пограти у вікторину, подивитись відповідне відео, дати корисну пораду, як закріпити знання. Головне – відійти від монотонних занять і викликати інтерес учнів», – пояснила Неллі.

За друге місце дівчина отримала приз: депозит на $200 для вивчення іноземних мов із викладачами платформи Preply - партнера навчального модуля «ІТ:eLearning», а також книги з особистими підписами керівників компанії.

«Дівчата проявили себе дуже творчо. Цікавими були ідеї застосунку з профорієнтації та підготовки до ЗНО, програма, що зручно упорядковує додаткові матеріали зі шкільних підручників тощо. Можливо, в майбутньому деякі з них суттєво змінять обличчя онлайн-освіти», – зауважив ініціатор STEM is FEM, засновник української технологічної компанії Roosh Сергій Токарєв.

STEM is FEM – благодійна освітня ініціатива, мета якої – заохочувати українських школярок обирати технічні професії. Учасники проєкту організовують численні безкоштовні освітні та мотиваційні заходи – майстер-класи, воркшопи, вебінари, екскурсії, зустрічі із науковицями та навчальні модулі, присвячені STEM-спеціальнстям. Анонси подій проєкту можна знайти на сайті STEM is FEM та офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...