App Store Google Play

За півроку модернізоване приймальне відділення дніпровської лікарні №9 прийняло понад 6 тис пацієнтів

03.12.2021 15:30
За півроку модернізоване приймальне відділення дніпровської лікарні №9 прийняло понад 6 тис пацієнтів

В оновленому відділенні дніпровської лікарні №9 за півроку прийняли понад 6 тис людей. Після реконструкції там є всі умови для порятунку «важких» пацієнтів. Від комфортних палат до сучасного обладнання. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Розбудовуємо медичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Цьогоріч у 13 лікарнях області оновили приймальні відділення. Там можна отримати екстрену медичну допомогу. Якісно та оперативно», – підкреслив Валентин Резніченко.

У приймальному відділенні дніпровської лікарні №9 замінили комунікації, облаштували нові системи опалення, вентиляції та кондиціонування, відремонтували кабінети.

Для роботи є все необхідне обладнання. Зокрема, комп’ютерний томограф, апарат ультразвукової діагностики, електрокардіограф, рентген. Обладнали і палату інтенсивної терапії.  

 «Після реконструкції у нас з’явився кабінет УЗД. Проводити обстеження там  можемо цілодобово. Оглядаємо пацієнтів не лише з приймального відділення, а й інших терапевтичних хворих», – відзначила завідувачка приймального діагностичного відділення лікарні №9 Анастасія Котенко.

Окремий вхід – для «важких» пацієнтів із пневмонією та підозрою на COVID. Туди хворих доставляють «швидкі». Далі – направляють до госпітальної бази, що розташована у лікарні.

«Біля окремого входу маємо кабінет комп’ютерної томографії. Це дуже зручно, адже завдяки цьому можемо одразу провести діагностику та виявити COVID. Відділення стало комфортнішим для наших пацієнтів», – розповіла  в.о. медичного директора 9-ї лікарні Тетяна Крайняк. 

У приймальному відділенні 24/7 працюють лікар, дві медсестри та санітарка.

«У мене піднявся тиск, дуже боліла голова. Приїхала на обстеження. Сподобалось нове обладнання, привітний персонал», – розповіла пацієнтка приймального відділення 9-ї лікарні Галина Глущенко.

Цьогоріч приймальні відділення оновили у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Покрові, Марганці, Миколаєві, Новомосковську, Нікополі, Першотравенську. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...