App Store Google Play

U-LEAD допоможе п'яти громадам Дніпропетровської області написати стратегії розвитку

03.12.2021 11:00
U-LEAD допоможе п'яти громадам Дніпропетровської області написати стратегії розвитку

Девладівська, Перещепинська, Великомихайлівська, Верхівцевська та Межиріцька громади отримають експертну підтримку «U-LEAD з Європою» у процесі розробки стратегії розвитку громад. Про це повідомила керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Дніпропетровській області Олена Тертишна, передає Дніпроград.

"За результатами конкурсного відбору 96 громад з усієї України отримають експертну підтримку U-LEAD у розробці стратегій розвитку. З них п'ять громад представляють Дніпропетровську область. Впродовж наступних місяців команди цих громад візьмуть участь в онлайн-навчанні щодо розробки стратегій розвитку, а також разом із експертами пройдуть шлях від першого засідання робочої групи до презентації і затвердження готового стратегічного документу", - зазначила Олена Тертишна.

Вона розповіла, що з командами будуть працювати залучені експерти «U-LEAD з Європою».

Громади вже отримали рекомендації від експертів щодо підготовчого етапу та розпочали збір необхідної інформації (статистичні дані та економічні показники).

"Робота над стратегією розвитку об'єднує громаду, визначає її цілі та стає дороговказом на роки. При цьому важливо пам'ятати, що стратегія має відповідати запитам конкретної громади, бути реальною та досяжною, і, звичайно, спрямованою на розвиток території та підвищення спроможності", - наголосила Олена Тертишна.

За словами представників громад, діяльність без планів та розуміння стратегічного розвитку – це шлях в нікуди. Тому можливість розробити цей важливий документ разом із експертами є хорошою мотивацією до активної роботи.

"Мета розробки Стратегії розвитку нашої громади - надважливий процес визначення майбутнього, до якого прагне громада. Ми повинні визначити кілька основних, стратегічних, цілей розвитку на найближчий час, визначити пріоритети розвитку території Перещепинської громади. Ми повинні визначити - чого хочемо досягнути, які потрібні ресурси, що для цього треба робити, коли і якими силами. Експертна допомога такого рівня у даному процесі дуже важлива. Тому ми щиро вдячні Програмі «U-LEAD з Європою» за підтримку нашої громади у місцевому стратегічному розвитку", - зазначив Перещепинський міський голова Ярослав Цвіркун.

Нагадаємо, що у 2021 році експертну підтримку U-LEAD у розробці стратегії розвитку отримали дві громади Дніпропетровської області – Солонянська та Іларіонівська.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...