App Store Google Play

У 2021 році держава виділила кошти на житло для 24 родин АТОвців Дніпропетровщини

02.12.2021 09:30
У 2021 році держава виділила кошти на житло для 24 родин АТОвців Дніпропетровщини

Цьогоріч держава виділила 34,4 млн грн на придбання житла для сімей АТОвців Дніпропетровщини. Кошти надходять в область частинами. Фінансування – протягом 2021-го. Загалом гроші на покупку осель отримають 24 сім’ї. Про це сповістила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб, передає Дніпроград.

«Щороку держава виділяє захисникам кошти на придбання житла. Допомагає бійцям з інвалідністю, військовим-переселенцям та родинам загиблих. У 2021-му на Дніпропетровщину виділили 34,4 млн грн субвенції. Уже два АТОвці та двоє вдів цьогоріч стали власниками осель. Ще 20 сімей – на черзі», – зазначила Ольга Горб.

Кошти на придбання житла потрапляють на спеціальні рахунки сімей бійців. Після цього вони мають рік, аби обрати оселю. Зробити це можна у будь-якому регіоні України.

Серед новоспечених власників – Юрій Бенедюк. Хлопець каже, чекав на цей щасливий момент понад сім років. Раніше мав приватний будинок у Макіївці на Донеччині, та втратив його через війну.

«Досі не віриться, що маю власне «гніздечко». Квартиру придбав у районі Дніпра, що найдужче сподобався. Нарешті зітхнув вільно. Тепер не треба поневірятися гуртожитками. Можна й родину планувати», – поділився Юрій Бенедюк.

За держпрограмою допомогу на придбання житла можуть отримати бійці з інвалідністю І і ІІ груп, члени родин загиблих та військові-переселенці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...