App Store Google Play

У Дніпрі завершують будівництво першої об’їзної дороги міста

01.12.2021 18:30
У Дніпрі завершують будівництво першої об’їзної дороги міста

Запорізьку трасу та Південний міст у Дніпрі з’єднала нова магістраль. Це перша об’їзна обласного центру. Роботи на завершальному етапі. Нині дорожники облаштовують освітлення, встановлюють знаки. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Загалом у регіоні будують три магістралі. Трасу в напрямку Києва, Південний та Північний обходи Дніпра, – зазначив Валентин Резніченко. – На фініші – роботи на новій дорозі, що з’єднує трасу Н-08 із Південним мостом. Завдяки цій артерії транзитний великогабаритний транспорт більше не псуватиме вулиці міста й не створюватиме заторів».

«Для міста об’їзна – просто чудово. Нарешті транзитний транспорт не псуватиме наші дороги. І мені діставатися роботи буде зручніше», – поділився дніпрянин Віталій Сараєв.

Перша в історії Дніпра об’їзна – у чотири смуги. На перетині з вулицею Аеропортівською спорудили дворівневу розв’язку, аби зручно було дістатися летовища. Там, де автошлях проходить уздовж полів, звели шляхопровід – для проїзду сільгосптехніки.

«Південний обхід звели за сучасними стандартами. Нині завершуємо наносити розмітку. Вона із пластику. Цей матеріал має підвищену зносостійкість та світлоповертаючі властивості. Вночі підсвічується, відбиваючи у темряві світло фар», – розповів начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

На окремих ділянках встановлюють додаткове освітлення. Ліхтарями оснастять розв’язки та підхід до мосту.

«Мій друг дуже чекав на цю дорогу. В нього садиба поблизу аеропорту. Тепер набагато швидше діставатиметься. Думаю, й іншим мешканцям також зручніше буде. І взагалі, чим більше доріг будуватимуть у країні, тим краще. І для іміджу держави добре», – сказав дніпрянин Дмитро Пономаренко.

Загальна довжина Південного обходу – 7 км.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...