App Store Google Play

"Створюємо ліси разом". У Дніпрі висадили 15 тисяч саджанців сосни

01.12.2021 21:30
"Створюємо ліси разом". У Дніпрі висадили 15 тисяч саджанців сосни

У Дніпрі, поблизу житломасиву Кам’янський, на території у 2,4 гектара висадили сосни. Саджали дерева у рамках акції “Створюємо ліси разом”. Завдяки цій акції, за словами лісничого Юрія Зідри, у місті через п’ять років з’явиться новий сосновий ліс. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

“На цій ділянці буде 15 тисяч саджанців. Це буде не тільки сосна звичайна, але й акація біла. Для того, щоб був пожежний розрив. Тут буде вісім рядів сосни і два ряди акації”, - розповів лісничий.

Дерева висаджують у рамках акції “Створюємо ліси разом”. В області її розпочали 1 вересня 2021 року. За цей період у лісгоспах засадили 200 гектарів землі.

Висадили дуби, сосни, горіх чорний, акації, ясен та клени, каже заступник начальника Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерій Величко.

“30 листопада - останній день проведення цієї акції. І протягом цих двох місяців підприємствами області вже висаджено близько мільйона дерев. Це значно більше, ніж ми планували. Було заплановано посадити 884 тисячі дерев”, - говорить Валерій Величко.

Крім того, до Нового року загалом по області усі лісові господарства планують виставити на продаж 2,5 тисячі ялинок, однак лише на своїх територіях.

“Лісгоспи будуть реалізувати ялинки лише на своїй території, ми не будемо замовляти торговельні точки в містах та по області. Чипування всіх ялинок ніхто не скасовував - це буде у вигляді бірок або штрих-кодів. Можна зайти на сайт і за штрих-кодом перевірити походження ялинки”, - зазначив посадовець.

Наступна висадка лісів на Дніпропетровщині запланована на весну 2022 року. Така практика, каже лісничий Юрій Зідра, здатна поліпшити екологічну ситуацію в області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...