App Store Google Play

На Дніпропетровщині презентували мистецьку акцію «Proспіваємо»

01.12.2021 09:30
На Дніпропетровщині презентували мистецьку акцію «Proспіваємо»

Шість різних пісень, сучасне виконання, щира й мелодійна українська душа. Вперше на Дніпропетровщині провели мистецьку акцію «Proспіваємо». Проєкт презентували в Обласній філармонії ім. Когана. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб, передає Дніпроград.

«Яскравий, цікавий, співочий проєкт. Proспівали про наше життя, нашу історію, наше майбутнє, наших дітей. Провели велику роботу. Результат сьогодні показали на великому екрані. Доводимо, що Дніпропетровщина надзвичайно творчий край, де живуть талановиті люди», – зазначила Ольга Горб.  

Учасники виконали у новому аранжуванні відомі українські пісні. Такі як: «Смерека», «Пісня про пісню», «Ой летіли дикі гуси», «Ой на горі та й женці жнуть», «Мій Дніпро, «Біля тополі». Кожній присвятили кліп.

Учасники – з усіх районів Дніпропетровщини. Серед них – дорослі й діти, аматорські колективи, професійні виконавці, музиканти. Усі мали шанс проявити вокальні таланти та записати пісню у професійній студії.

Офіцерка з організації дозвілля 21-ї окремої бригади ім. Петра Калнишевського Дар’я Охотенко до проєкту долучилася випадково. Дівчина співає з малечку. За освітою вчитель музики. Втім обрала для себе військовий шлях. З 2016 року на службі. Пройшла гарячі точки Луганської і Донецької областей.

«Я виконала композицію «Біля тополі». Знакову для нас, військових. Тільки ті, хто бачив на власні очі війну може прожити її серцем. Завдяки таким проєктам розквітає українська пісня», – вважає Дар’я Охотенко.

Ганна Малій з Підгородного долучилася до тих, хто виконував ліричну «Ой летіли дикі гуси». Каже, про проєкт розповів знайомий.

«Сподобалося працювати в професійній музичній студії. Неймовірне звучання, тепле спілкування,  – сказала Ганна Малій. – Я викладачка музики. Захотіла власним прикладом показати учням, наскільки цікаво брати участь в проєктах. Вивчати пісні, дарувати їх слухачам».

Переглянути відео можна на офіційному ютуб-каналі проєкту та сторінці у Фейсбук. Його планують продовжувати і у 2022 році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...