App Store Google Play

Криворізьку гімназію №95 перетворюють на сучасний та яскравий заклад

30.11.2021 14:00
Криворізьку гімназію №95 перетворюють на сучасний та яскравий заклад

У Кривому Розі оновлюють гімназію №95. Її капітально відремонтують для понад 800 учнів. Модернізують чотириповерхову будівлю та облаштують сучасні спортивні майданчики. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.

«Одна з найважливіших реформ сучасної України – освітня. Зараз є можливість перетворювати звичайні школи на нові простори, які відповідатимуть вимогам часу, – сказала Ольга Горб. – Після завершення капремонту криворізька гімназія №95 стане цікавою для дітей». 

Вона додала – у закладі будуть яскраві кольори, тематичні кабінети, STEM-лабораторії.

Нині тривають демонтажні роботи усередині будівлі. Гендиректор підрядної компанії Сергій Гавриленко каже – на них задіяні з півсотні людей. На верхньому поверсі вже почали заливати стяжку підлоги.

«Зараз це типова школа радянського зразку. Перетворимо її на новітній, яскравий, енергоефективний та дуже гарний навчальний заклад. Школу ХХІ століття», – розповів гендиректор компанії-підрядника Сергій Гавриленко.

Далі підрядники утеплять фасад, замінять усі вікна та інженерні мережі. Відремонтують кабінети – вони будуть у яскравій кольоровій гамі. Модернізують спортивну залу, харчоблок та їдальню.

«Новину про те, що школу відремонтують, сприйняла з радістю. Адже деякі моменти батьків дуже турбували. Зокрема, стан їдальні та санвузлів, відсутність огорожі. Хочемо, щоб після ремонту це було тепле та затишне приміщення, щоб дітям було комфортно», – сказала мама трьох учнів гімназії №95 Людмила Потомахіна.

Заступниця директора гімназії №95 Антоніна Цимбал додає – найбільше хочуть бачити оновлений заклад теплим та безпечним.

«У цій будівлі навчаємося понад 30 років. Під час демонтажу виявилось, що вона вже мала тріщини, – розповіла Антоніна Цимбал. – Але найбільше страждали від не утепленої галереї. Були дуже холодні кабінети й актова зала».

За проєктом, для безпеки дітей навколо гімназії встановлять огорожу. На подвір’ї облаштують футбольне поле та мультифункціональний спортивний майданчик. Там можна буде грати у волейбол, баскетбол, займатися воркаутом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...