App Store Google Play

Коломойський саботує авіаперевізників: літати дешево з Дніпра не буде можливості

30.11.2021 20:00
Коломойський саботує авіаперевізників: літати дешево з Дніпра не буде можливості

Нещодавно ще одна компанія на собі відчула, що домовлятися про щось з аеропортом Коломойського у Дніпрі марна справа.  Про це інформує Дніпроград з посиланням на dnipro.tv.

Компанія «Ейр Оушен Ейрлайнс» з 10 грудня планувала розпочати регулярні рейси Львів – Дніпро – Львів. Для цього регіональний перевізник на початку листопада узгодив всі питання з аеропортом Дніпра та розпочав продаж квитків.

Через кілька діб керівництво аеропорту змінило своє рішення. «18 листопада 2021 року ми отримали офіційну відмову ТОВ «Міжнародний аеропорт Дніпропетровськ» в виконанні запланованих рейсів «…у зв’язку з існуючими технічними обмеженнями щодо експлуатації Аеродрому «Дніпро» через проведення будівництва нового пасажирського термінала і злітно-посадкової смуги …» та ануляцію слотів. Це рішення стало для нас несподіваним і не є зрозумілим», – повідомив регіональний авіаперевізник.

В аеропорту це пояснили початком будівництва нової злітно-посадкової смуги та безпекою польотів. Хоча у цей час вильоти інших компаній з аеропорту Дніпра не відмінили.

«Нам незрозуміло, чому керівництво аеропорту “Дніпро” протягом дев’яти діб змінює своє рішення, посилаючись на безпеку польотів. Згідно з розкладом інших авіакомпаній, рейси, заплановані з аеропорту Дніпро починаючи з 10 грудня 2021 року не є скасованими», – повідомила «Ейр Оушен Ейрлайнс».

 

Для того, щоб пасажири з Дніпра могли полетіти до Львова, компанія отримала дозволи на виконання регулярних рейсів за маршрутом Львів – Запоріжжя – Львів з 10 грудня 2021 року з організацією трансферу для мешканців Дніпра, коштом авіакомпанії в аеропорт Запоріжжя.

«Ми дуже сподіваємось на порозуміння мешканців Дніпра і Львова у сформованій ситуації та звертаємось до керівництва міжнародного аеропорту Дніпро з проханням підтвердити свою згоду на виконання регулярних рейсів Львів – Дніпро – Львів авіакомпанією «Ейр Оушен Ейрлайнс», починаючи з 10 грудня 2021 року», – написано у повідомленні.

На сайті аеропорту Дніпра немає ніяких пояснень щодо відміни рейсів. Останні повідомлення стосуються карантинних вимог та привітання з Днем Незалежності. 

Чому так сталося? Авіакомпанія «Ейр Оушен Ейрлайнс» анонсувала, що її квитки будуть коштувати від 830 грн. У той час як рейс компанії Коломойского “Роза вітрів” з пересадками коштує від 6 тисяч гривень. Звісно, що компанії олігарха це невигідно, і тому потрібно було якось пояснити свою відмову.

Це не в перший раз, коли аеропорт Коломойского відмовляє авіаперевізникам. У 2006 року «Дніпроавіа», яка володіла аеропортом, відмовилася узгоджувати слоти німецькому авіаперевізнику Lufthansa  для польотів у Франкфурт. У 2013 році з такою проблемою зіткнулася компанія flydubai. 

А мешканці Дніпра і ті, хто захоче потрапити до міста, вимушені або платити втридорога за авіаквитки, або декілька днів добиратися залізницею. Якщо, звісно, знайдуть квиток.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...